RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yalın Ayak Yürümek Görmek

Son Güncelleme: 12.09.2020 21:58

Rüyada Yalın Ayak Yürümek Görmek Ne Demek

Bir kişi rüyasında kendisinin ayakkabısız bir şekilde yağmurda yalınayak yürüdüğünü görürse bu rüyanın yorumlanması yürüdüğü yere göre değişebilir. İşte bu anlamı ile burada rüyada yalın ayak yürümek nedir neye işarettir açıklamaya çalışacağız. Belki kendisini değilde bir başkasını bu şekilde görürse görürse diye onunda açıklamaları yapılacaktır.

Rüyada Yalın Ayak Yürümek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yalın ayak yürümek, eğer ayakkabısını çıkarmadıysa sıkıntı ve meşakkattir. Eğer ayakkabısını çıkararak yalın ayak yürümüşse velayete nail olur. Bazıları da, yalın ayak yürümek, üzüntü ve kederin gitmesine, bazıları da hanımın boşanması, yahut ölümüne işarettir, demişlerdir. Yalın ayak yolculuk yaptığını gören kimse ödemeye takati yetmeyecek bir borca girer. Rüyasında yalınayak dolaştığını görmek yoksulluğa düşeceğine işarettir.

Rüyada yalın ayak toprakta yürümek
Kuruntu ve sıkıntılarından kurtulacağına, kimseye muhtaç olmayacağına ve bir çok insana iş imkanı sağlayacağına, bekar kimseler için de güvenilir ve iyi huylu bir kız arkadaş sahibi olunacağına, çok büyük hayal kırıklığına uğrayacağına ve keyfinin kaçacağı haberler alacağına, şan şöhret kazanacağına, öfkesine hakim olamayacağına, geçmişte yaşadığı tatsız ve kötü olayları unutacağına, olağan ve durgun giden yaşamına renk katacağına, işinde çok iyi projeler gerçekleştireceğine ve bu projelerde çok başarılı olacağına de kazancının artacağına delalet eder

Rüyada kendini yalınayak görmek
Çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Yağmurda Yalınayak Yürümek
Allah(c.c)’ın lütuflarına kavuşmaya işaret eder. Çok güzel bir rüyadır, kurtuluşa delalet eder. Rüya sahibinin şifa bulmasına, üst üste yeni ve hayırlı iş teklifleri almasına, ne kadar derdi, sıkıntısı ve korkusu varsa bunları arkasında bırakmasına tabir edilir. Şefaate ermek anlamına gelir.

Rüyada kar üstünde yalın ayak yürümek
Rüyasında yalın ayak karda yürüdüğünü gören kimse, hayırlı iş ve insanlarla karşılaşacak demektir. Kişi hem maddi hem manevi anlamda daha güçlü hale gelecek ve gelecekte daha mutlu bir hayata sahip olacak demektir.

Rüyada ayakkabısız yağmurda yürümek
Rüya sahibinin karşısına çok fazla güçlük geleceğini ve bunları kendi sabrı ile atlatacağına haber verir. Maddi zorluklar ve işsizlikle baş etmek zorunda kalacak olan kişi kendi çabası ve etrafının desteği ile güçlü kalmayı ve sabretmeyi bilir ise sonunda mutlu olacağı haberler alacaktır. Bazı yorumculara göre de kişi kendi içinden gelerek sabır göstermez ve emek etmez ise hanesinde maddi sıkıntılardan ötürü olumsuzluklar yaşanacağına haber verir.

Rüyada başkasını yalın ayak görmek
Yalın ayak toprakta yürüyen başkasını görmek bu kimsenin rahata ereceğine ve sizinde bu kimseye imreneceğiniz anlamına gelir. Yalın ayak sokakta yürümek ise bu kimsenin düşeceği yokluğa, fakirlik çekmeye tekabül eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.