RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Can Sıkıntısı Görmek

Son Güncelleme: 13.09.2020 00:22

Rüyada can sıkıntısı neye çıkar? Sebebinin tam olarak bilinmediği, net ifade edilemeyen ama insanı ruhsal açıdan çok kötü yapan can sıkıntısı rüyada görülürse ne anlama gelir?

Yaptığımız şeylerden memnun olmadığımız fiziksel ve zihinsel durumun adıdır can sıkıntısı. Rüyada görülmesi her ne kadar kötü olarak tahmin edilse de durum aslında öyle değildir. Daha fazla para, daha fazla refah yada bilmediğimiz sıkıntılardan kurtulmak için çok çalışmak gerektiğinin göstergesidir.

Aslına bakarsanız bu rüyayı tam anlamıyla kavrayabilmek için, rüya içerisindeki diğer faktörleri de hatırlamanız gerekir. Rüya içerisinde yaşadığımız duyguları, gördüğümüz veya kullandığımız nesneleri, konuştuğumuz yada tanıştığımız insanları ve gezdiğimiz yerleri hatırlamamız gerekiyor. Olaya genel itibari bakmak gerekirse ki bizde burada öyle yapıp rüyada can sıkıntısı görmek ne demek açıklamaya çalışacağız.

Rüyada can sıkıntısı görmek, iyi günleri yakalamak için çalışmak gerektiğini ama sonunda istediğinizi yakalayacağınızı anlatır. Fakat bizim kendi içimizde değil de bu can sıkıntısı başkasından kaynaklanıyor o zaman acı bir haber alacağımızın işaretidir.

Kendinizi canı sıkkın görmek zor günlerin biraz daha süreceğini ancak, sonrasında rahata ereceğinizi işaret eder. Birisinin sizin canınızı yaktığını görmek size acı bir haber geleceği anlamına gelir.

Rüyada gönlünün daralması, pişmanlık ve af dilemedir. Bundan dolayı bir kimse rüyada gönlünün sıkıldığını görse, o kimsenin yaptığı günahtan dolayı pişman olup tövbe ve istiğfar etmesine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir