RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yer Sarsıntısı Görmek

Son Güncelleme: 06.09.2020 02:30

rüyada yer sarsıntısı görmekRüyada Yer Sarsıntısı Görmek

Rüyada yer sarsılması görmek ne anlama gelir, rüyamda yer sarsıntısı oldu tabiri yorumu nedir diyorsanız bence tamda aradığınız yerdesiniz demektir. Rüyada deprem sarsıntısı görmek nedir gibi sorularımıza cevaplar bulacağız.

Bu rüyanın yorumunu daha iyi anlamak için lütfen bakınız; Rüyada deprem görmek

Rüyada yerin sarsıldığını görmek, iş ve geçimde meydana gelecek canlılığa ve berekete delâlet eder.
Bazı kere de rüyada zelzele görmek, feryad ü İlgan etmeye, karmakarışık sözlere, can sıkıcı haberlere ve sırların meydana çıkmasına delâlet eder.

Rüyada zelzele görmek, bir yerden bir başka yere göç etmeye alâmettir. Rüyada bir dağın sarsıldığını veya yerinden koptuktan sonra tekrar yerine geldiğini görmek, korku ve şiddete delâlet eder. Çünkü zelzele büyük âfetlerdendir.

Rüyada bir mahalde zelzele olduğunu ve orada bir takım insanların yere battığını ve bir kısmının da kurtulduğunu görmek, devlet reisinin oraya geleceğine ve halka zulüm ile muamele edeceğine işarettir.

Bazı kere de bu rüya, şiddetli bir hastalığa delâlet eder.

Kıtlık hüküm süren bir yerde zelzele olduğunu görmek, o yerin mahsulünde meydana gelecek büyüme ve berekete delâlet eder.

Rüyada bağ ve bahçede zelzele olduğunu görmek, o bahçede mahsulâtın çok olacağına ve yaz yemişlerinin bolluğuna delâlet eder.

Rüyada Mayıs ayının gece ve gündüzünde zelzele olduğunu görmek, halk arasında çıkacak kavgaya ve devamlı meydana gelecek fitnelere delâlet eder.

Haziran’da görülen zelzele, şerli ve kötü insanların helakine işarettir.

Temmuz ayı içinde zelzele görmek, şanlı ve ulu bir zatın vefatına delâlet eder.

Ağustos ayında görülen zelzele, o yere yönelecek bir düşmana işarettir.

Her şeyin en güzelini ve doğrusunu ancak Allahu Teâlâ bilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir