RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yasin Suresi Okumak Görmek

Son Güncelleme: 16.09.2020 21:41

Rüyada Yasin suresini okumanın anlamı ve yorumu nedir? Bir kişi rüyasında Yasin suresini okursa bu neye işarettir? Şaşıracağınız ve çok güzel olan bu rüyanın tabiri açıklaması sizlerle.

Kuranı Kerim içerisinde en fazla okunan surelerden biriside hiç kuşkusuz Yasin suresidir ve ister Türkçesi ister Arapça’sını mutlaka okumaya çalışmışsınızdır.

Hayırlı işlerde bulunmaya, dünya hayatının da ahiret hayatının da güzel geçeceğine, sevaplarının çok olacağına ve imanlı bir şekilde öleceğine delalet eder.

Rüyada Yasin Suresi Okumak Ne Anlama Gelir?

Yasin suresini rüyasında okuyan veya okunduğunu görüp dinleyen kimsenin sonu hayırlı olur. İman ile hayatını tamamlar. Son nefesini imanla verir.

Abdulgani Nablu-si’ye göre; ömrü uzun, rızkı bol ve bereketli olur. Dünya ve ahirette bütün dilekleri kabul edilir. Halka iyilik eder. Onun için bütün dua kapıları açıktır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada Yasin Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu veya üzerine okunduğunu görmek, temiz kalbe, sağlam imana, şüphe ve tehlikelerden uzak durmaya, çok sevap islemeye ve kıyamet günü Allah’ın Resulü ve onun ehl-i beyti ile beraber bulunmaya işarettir.

Rüyada Yasin suresi dinlemek

Dünya hayatınında ahiret hayatının da güzel geçeceğine, sonunda gözlerini kaparken imanla öleceğine, hayırlı işlerde bulanacağına delalettir.

Rüyada Yasin suresini ezbere okumak

Helal rızık kazanacağına, iş hayatında ilerleme kaydedeceğine, çok paralar kazanacağına, hayatının bolluk içerisinde geçireceğine delalet eder.

Rüyada Yasin suresini ezbere okumak

Ömrünün uzun olacağına, bol rızık ve para içinde olacağına, bütün dualarının kabul olup imanlı bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yasin suresi yazmak ne demek?

Hem maddi olarak hemde manevi olarak isteklerine kavuşacağına, kalbinin temiz olduğuna, insanlara iyilik yapacağına delalet eder.

Rüyada Yasin’i Şerif suresi okumaya çalışmak

Rüya tabircileri ve yorumcuları rüyasında bir kişinin Yasin suresini okumaya çalışmasını hayra alamet olarak yorumlarlar. Okumayı başarmanız durumunda hayatının çok güzel yönde değişeceğine ve sizin için iyi şeyler olacağına işaret edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.