RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Hayvan Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 15.09.2020 19:58

Rüyada Hayvan Görmek

Rüyada hayvan görmek geneli itibari ile anlamında çok iyi şeyler barındırmaktadır. Kişinin bulunduğu ortamlardan daha hoşuna gidecek ve çevresini genişletecek durumlara yükseleceğinin belirtisidir. Ayrıca rüyada hayvan görülmesi, sizin yakın zamanda bir tanıdığınızın yada akrabanızın eğlencesine katılacağınızın işaretidir.

Bu türden rüyaları anlamak için tek tek hangi hayvanları gördüyseniz onlarında anlamlarına bakmanızı tavsiye edebilirim. Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir.

Rüyada aslan, kaplan, ayı gibi yırtıcı vahşi hayvan görmek, etrafının düşmanlarla sarılı olduğuna, bunlardan çekinmesi ve korunması gerektirme işarettir. Rüyasında her hangi bir vahşi hayvana binip istediği gibi yönettiğini görmek, günahtan kurtulacağına işarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düşer.

Vahşi hayvanlardan birinin evine girdiğini gören, şeriata uymayan bir kimse ile ahbaplık eder. Eğer giren hayvan avlanmış ise, mal ve ganimet ile yorumlanır. Kendisine avlanılmış bir hayvan gönderildiğini gören, zahmet çekmeden para kazanır. Vahşi bir hayvanı kestiğini gören, yabancı biriyle gayri meşru ilişkide bulunur.

Rüyada hayvan görmek hayvanın vahşi mi evcil mi olduğunun bilinmesiyle anlamını da değiştirmektedir. Evcil hayvan görülmesi bol para, sevinçli haberler, yaşamınızda yüzünüzü güldürecek gelişmeler demektir.

Vahşi bir hayvanı olduğunu gören, hayırsız adamlarda dost olur. Vahşi hayvanlardan birinin kendisini çiğnediğini gören ihanete uğrar. Vahşi hayvan derisi, tüyü, tırnağı, eti, kemiği, boynuzu ve diğer parçaları mal ile, eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanır.

Vahşi bir hayvani avladığını görmek, eline mal ve ganimet geçmeye; elinden avını kaçırdığını görmek, bir şey elde edememeye; vahşi bir hayvana yem veya su verdiğini görmek, cahil adamlara hizmet edeceğine; vahşi hayvanlardan birinin kendisine alıştığını görmek, hayır ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahşi olduğunu görmek şerre delalet eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyada vahşi hayvan görmek, para kazanacağınıza işaret eder. Mal ve kazanca, vahşi hayvanları kafes içinde görmek; düşmanlarınızın size hiçbir şekilde zarar veremeyeceklerine işarettir.

Rüyаsındа birinin vаhşi hаyvаnlаrı görmesi hаyаtındа düşmаnlаrın ve kötü niyetli insаnlаrdаn kurtulаcаğınа işаrettir. Rüyаdа vаhşi hаyvаn görmek, rüyа sаhibinin en yаkın dostuylа аrаsının bozulаcаğınа yormаktаdır.

Rüyаsındа vаhşi hаyvаn tаrаfındаn kovаlаndığını gören kişinin ihаnete uğrаyаcаğınа, hаyааl kırıklığı yаşаyаcаğınа, zor günler geçireceği аnlаmınа gelir. Rüyаdа vаhşi hаyvаn аvlаmаk mаl ve mülk elde edeceğinize işаrettir. Eğer hаyvаn elinizden kаçаrsа tаm аksi şeklinde yorumlаnır.

Rüyаdа vаhşi hаyvаn görmek, kişinin hаyаtınа yeni insаnlаr gireceği demektir. Rüyа sаhibinin yeni insаnlаr ile tаnışаcаğınа bu insаnlаrın kötü niyetli olаcаğınа çok dikkаt etmesi gerekeceği аnlаmınа gelmektedir.

Rüyada Yaban Hayvanı Görmek

Rüyada yaban hayvanı görmek, sahra ve dağ başlarında bulunan insanlara ve kendi grubundan ayrılan bid’at sahiplerine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.