RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada yarasa görmek ne demek? Neye işarettir sayfamızda, diğer hayvan türlerine göre daha seri uçma yeteneğine sahip ve gecenin avcıları olarak bilinen yarasalar rüyada görülürse, ne gibi anlamlar çıkarmalıyız açıklayacağız.

Genelde mağaraların karanlık yerlerinde yaşayan, baş aşağı asılı olarak uyuma yeteneğine sahip, yaklaşık 1200 türü bulunan memeli hayvana verilen isim olan yarasa, rüyada görülmesi ile gelecek hakkında sizlere ipuçları verebilir. Yarasalar, yeniden doğuş yada hayatınızdaki değişiklikler, son zamanlarda duyacağınız kimsenin bilmediği durumlar ve hastalık ile ilişkilendirilir.

Rüyada yarasa görmek, araştırdığımız rüya yorumcularının hemen hepsinde kötü olarak yorumlanmış, hedeflerinize ulaşmak için normalinden çok fazla çalışmanız gerektiği ifade edilmiştir. Bir yakının ölmesi yada hastalanması da diğer yorumlardandır.

Rüyada içerisinde yarasanın görülmesi, yanınızda yada çevrenizde kötü insanların varlığına, şimdiye kadar yaptığınız şeylerin çok daha fazlasını yaparak ancak başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Kötü yollara sapmak, hoş karşılanmayan işler yapmak, başkasının malını onun rızası dışında almak, size helal olmayan kişilere göz dikmek şeklinde de yorumları yapılmıştır.

Tüm bu kötü yorumlara rağmen yarasa, Çinli ve yeni nesil rüya tabircilerine göre, mutluluk, sağlık, huzur, uzun ömür ve barış demektir. Şimdi yarasa ile ilgili diğer rüyalara bakalım.

Rüyada Eve Yarasa Girmesi

Rüyada eve yarasanın girmesi, kötü olayların ya sizin yada evden birisinin başına geleceğinin habercisidir. Hazırlıklı olmalı bu kötü olayın ne olacağını tahmin etmeli, adımlarınızı ona göre atmalısınız. Rüyada eve giren yarasa, rüya tabircilerine göre, evdeki sorunlara işaret eder ve bunun belli bir süre süreceğine delalettir. Aile arasında anlaşmazlıklar, kıskançlıklar, evlenme yada boşanma gibi kötü durumlara dikkat etmelisiniz.

Rüyada Yarasa Isırması Görmek

Rüyada görülen yarasa ısırması, imkansız olan aşkının sembolüdür. Yakınlaşmak, duygusal ilişki kurmak istediğiniz birisinin sizin hakkında başkalarına söyleyeceği kötü lafları temsil eder. Böyle bir rüya kişinin size layık olmadığının da göstergesidir. Rüyada yarasa ısırması, sizi derinden etkileyecek canınızı yakacak olan karşılıksız aşkı temsil eder. Yol yakınken böyle bir durum varsa ondan uzaklaşmaya çalışmalısınız. Tabi ki siz yine bizi dinlemeyecek burnunuzun dikine gideceksiniz.

Rüyada Yarasa Öldürdüğünü Görmek

Rüyada yarasa öldürdüğünü görmek, etrafınızda sizi kötü etkileyen ve size her anlamda negatiflik yayan kişilerden uzaklaşacağınızın işaretidir. Ayrıca bu rüya, sizi istemeyen, kötü olmanızı, başarısızlığınızı isteyen birisinden kurtulmak olarak da yorumlanır. Rüyada yarasa öldürmek, içinizdeki olumsuz düşüncelerden kurtulma, başarıya odaklanmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada Yarasa Yediğini Görmek

Rüyada yarasa yediğini görmek, korona hastalığından dolayı çok görülen rüyalardandır. Çünkü bu hastalığın sebebinin yarasalar olduğu düşünülmektedir. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz, bu evinizden yada tanıdığınız birilerinin ölüm haberini alacağınızın sembolüdür. Bu her ne kadar tartışılan bir konu olsa da, yeni yapılan yorumlar bu yöndedir. Rüyada yarasa yemek, ölüm haberi almaya, kötü insanlarla arkadaşlık yapmaya, yanlış işlere bulaşmaya delalet eder.

Rüyada Yarasa Yakaladığını Görmek

Rüyanızda bir yarasayı yakaladığınızı görürseniz, yakın bir süreçte bir düşmandan yada sizi oldukça etkileyen kötü bir durumdan kurtulacağınızın işaretidir. Rüyada yarasa yakalamak, şu anda sahip olduğunuz tüm sorun ve endişelerden kurtulacağınız anlamına gelir. Ayrıca ne olursa olsun her türlü düşmandan da kurtulmak manasına gelir.

Rüyada Yarasa Sürüsünü Görmek

Rüyada yarasaların sürüsünü görmek, başka yerlerde yeni iş fırsatları arayarak işinizi büyütmek istediğinizi temsil eder. Ayrıca böyle bir rüya hayatınızın başta aşağı değişeceğinin de habercisi olabilir. Böyle bir şey olursa çok çabuk uyum sağlamalı ve etrafınıza adapte olmalısınız. Çünkü bu sizin açınızdan her konuda iyi olacak bir gelişmedir. Rüyada yarasa sürüsü görmek, hayatınızdaki tüm olumsuz duygulardan, durumlardan ve insanlardan kurtulmaya karar verdiğiniz anlamına gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir