RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Iskalamak Görmek

Rüyada ıskalamak görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, hedefine varması için atılan bir şeyin, orası yerine başka tarafa yönelmesi durumuna denen ıskalamak, rüyada görülürse işlerinizin ters gideceğine alamet eder.

Amacınız ile doğru orantılı olarak yapılan bir fiilin, amaç yerine istenmeyen başka tarafa yönelmesi durumuna ıskalamak yada halk tabiriyle ıska geçmek denmektedir. Rüyada görülmesi ise sizin için hayatınızdaki gelişmelerin olumlu yönde olmayacağını gösterir. Hesapsızca yapılacak olan davranışlarda yanlışa düşmek olarak da tabir edilebilir.

Rüyada ıskalamak görmek, kontrolsüzce yapılan davranışların çok acı sonuçlarını olacağının göstergesidir. Hayatınızda düzende ve rayında giden şeylerin bir anda bozulması manasına gelen böyle rüyalar uyarı niteliği de taşımaktadır.

Böyle ıska geçme rüyaları, kişinin başarıya yanlış şekillerde odaklandığını da gösterir. Hedeflediği ticari başarılarının yanlış seçim ve tercihler yüzünden olmayacağını da anlatır. Kısaca rüya sahibi ıskalamak rüyası görürse, yapacağı işlerde aceleyle kararlar verecek, biteceğini sandığı projeleri engeller çıkması sebebiyle parasını alamayacak ve maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacak demektir.

Rüyada görülen ıskalamak, aileyle alakalı konularda da tartışmalara, anlaşmazlıklara ve ev içerisinde kara günlerin hakim olacağına yorumlanmıştır.

Rüyada taş ile hedefi ıskaladığını görmek, kişinin hedeflerine ulaşamamasına, bu yüzden maddi kayıp yaşamaya, parasal sorunlar neticesinde de aile içerisinde sıkıntılar yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada silah ile hedefi ıskalamak ise, kişinin çok önemli konularda ve ticari işlerinde yapılmaması gereken hatalar yapacağına, hızlı sonuç alayım diye yanlış kararlar vereceğine işarettir.

Rüyada yay ile hedefi ıskalamak, kişinin karşısına olmadık problemlerin çıkacağına, bir türlü istediği başarıyı yakalayamayacağına yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir