RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Vekil Görmek

Rüyada vekil görmek ne anlama gelir? Neye işarettir sayfamızda, bir işi yapmak için başka birisine yetki vermek manasına gelen vekilin rüyalarda görülmesi ve yorumlarını yazacağız.

Sanki yerine baktığı kişinin kendisiymiş gibi, söz söyleme, alma yada satma işlemleri yapma, onun adına her türlü yetkiye sahip kişilere vekil denmektedir. Vekil rüyada görülürse, hayatınızın beklediğiniz gibi tıkırında ilerlediğine yorumlanır. Bazıları böyle rüyaların kötü amaçlara ulaşmak için başkalarını kullanmak olarak açıklamışlardır.

Rüyada vekil görmek, başkalarına yardım etme isteğinizi ve bundan büyük zevk aldığınızı, sorunların ortadan kalkacağını, maddi olarak büyük gelir elde edeceğinizi işaret eder.

Vekil rüyaları, kişinin hayatında ki kötü denilen durumların yavaş yavaş düzelmesi olarak da yorumlanmış, bunun için zaman gerektiği belirtilmiştir. Bakıldığında bir yaşam değişikliği durumu söz konusu olurken, bu değişikliğin kötüye değil iyiye doğru gideceğini söyleyebiliriz.

Rüyada görülen vekil, rüya tabircileri açısından kişinin yaşamında değişiklik, sıkıntı ve dertlerden kolaylıkla kurtulmak, aile içerisinde mutluluk, kazancın git gide artması demektir.

Rüyada vekil olmak, ahlaken doğru yoldan ayrılmadığınızın göstergesi, yapılacak işlerde kanun nizam neyse ona göre hareket edildiğinin belirtisidir. Bazıları da rüyada vekil olduğunu görmeyi, alimlerin izinden gitmek olarak yorumlamışlardır.

Rüyada vekil ile konuşmak, kişinin yaşamı boyunca hayalinde ne varsa gerçekleştireceğini, kötü günlerin geride kalacağını, zor zamanlarında birisinden yardım göreceğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir