RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Kalem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kalem görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, herhangi bir yüzeye yada kağıda yazmaya, çizmeye yada şekil yapmaya yarayan aracın adı olan kalemin rüyada görülmesini yorumlayacağız.

Kalem rüyası, başınıza gelecek olan şeylerin eninde sonunda sizi bulacağına, büyük bir servete konmaya, başarılı olmak için diğer insanlardan faydalanmanız gerektiğine yorumlanır. Kalemlerle ilgili görülen rüyaların değişik şekillerde tabirleri yapılmış, hepsinin ortak noktasında insanlarla iletişim kurulması gerektiği belirtilmiştir. Şimdi daha detaylı şekilde kalem rüyaları ne demek açıklamaya çalışalım.

İÇİNDEKİLER
Rüyada Kalem Görmek
Rüyada Kalem Aldığını Görmek
Rüyada Kalem Bulduğunu Görmek
Rüyada Kalemlik Görmek
Rüyada Kalem Verdiğini Görmek
Rüyada Kurşun Kalem Görmek
Rüyada Dolmakalem Görmek
Rüyada Uçlu Kalem Görmek
Kalem Hakkında Diğer Rüyalar

Şimdi bu bilgiler ışığında mal hakkında görülen rüyaların anlamlarına ve yorumlarına bakalım. Çok fazla görüldüğü için herkesin merak etmesi normaldir.

Rüyada Kalem Görmek

Rüyada görülen kalem, bazı konulardan aldığın ve asla değiştirmeyeceğin kararları temsil eder. Böyle rüyalarda değişim ve yaratıcılık çoğu rüya yorumcusuna göre gerçekleşmesi en muhtemel durumlardan birisidir. Yani bir sebep veya nedenden dolayı hayatınızda değişikliğe gideceğinize, yani projeler için çalışmalar yapacağınıza işarettir.

Rüyada kalem görmek, hedeflerinize ulaşabilmek için yaptığınız işle alakalı, deneyimi olan diğer insanlarla iletişim kurmanız gerektiğinin bir işaretidir. Ayrıca, mevki makam sahibi olmak da demektir.

Kişinin rüyasında kalem görmesi, sevgiyle kendisine bağlanacağınız birisini, türlü zahmetlerden sonra elinize geçecek olan parayı, imza atmanız da ortaklık yapacağınız birisini ifade eder.

Rüyada Kalem Aldığını Görmek

Rüyada kalem almak, işlerin yolunda gitmesini, okul hayatında başarılı sonuçlar almayı ve parmakla gösterilen bir öğrenci olmayı ifade eder. Rüyada kalem aldığını görmek, rüya yorumcuları açısından, maddi anlamda kazanç sağlayacak bir işe girmek ve bu sayede yüklü miktarda para kazanmak demektir. Kalem hediye almak ise, yolunuzu açacak, size maddi anlamda yokluk çektirmeyecek, sizi herkesin tanımasını sağlayacak bir işe başlayacağınızı belirtir.

Rüyada Kalem Bulduğunu Görmek

Rüyada kalem bulmak, kişinin kendisine fayda sağlayacak işlerde olacağına, boş işlerle uğraşmayacağına, her zaman yeni şeyler öğrenme isteğinde olacağına yorumlanır. Rüyada kalem bulduğunu görmek, karşınıza aniden çıkacak fırsatları da ifade eder. Yaptığınız iş haricinde başka projelerden teklif alıp bunları değerlendirip maddi kazanç elde edeceğinize yorumlanır. Kişinin kalem bulması, her işinde hakkı gözetmeye, işinde doğru olmaya, kimseyi aldatmamaya işarettir.

Rüyada Kalemlik Görmek

Kişinin rüyasında kalemlik görmesi, makam ve mevki sahibi olmak olarak yorumlanır. Yaptığınız işten ayrılıp size teklif gelen daha kariyerli bir işe başlayacağınıza yada bulunduğunuz yerde terfi alacağınıza delalet eder. Rüyada kalemlik görmek, olumsuz olarak bakıldığında, işlerde karşılaşılacak engellere, birinden yardım alarak bu engelleri ortadan kaldırmaya işaret eder. Kalemlik rüyaları hem iyi şekilde hem de olumsuz olarak tabiri yapılan ender rüyalar arasındadır.

Rüyada Kalem Verdiğini Görmek

Rüyada kalem verdiğinin görülmesi, yardım etmeyi seven birisi olduğunuza, yakında size çok yardımı dokunacak birisiyle tanışmaya, her işinizde başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada kalem vermek, bildiklerinizi başkalarına öğreteceğinize, öğrenciyseniz ilerde çok yüksek makamlara yükseleceğinize, karşınıza çıkacak engellerin ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada kalem görmek, kısmetinizin açılmasına, güveneceğiniz size ve ailenize saygılı birisiyle tanışacağınıza işaret eder. Tüm dertlerine bitmesine, bu kişiyle evlenmeye, evlatlarınızla mutlu mesut yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Kişinin rüyasında kurşun kalem görmesi, işindeki talihsizliklerin ve sıkıntıların kısa sürede düzeleceğini gösterir. Ayrıca bu rüya, bir arkadaşınızın veya akrabanızın bir süre işini size devredeceğini ve bu işte başarı göstererek para kazanacağınızı gösterir. Rüyada kurşun kalem görmek, beden gücüyle yapılacak bir işi değil, çok kar getirecek masa başındaki bir işi temsil eder.

Rüyada Dolmakalem Görmek

Kişinin rüyasında dolmakalem görmesi, bekar kimseler için evlilik anlamına gelirken, evli kişiler içinde evlat sahibi olmak olarak yorumlanmıştır. Yine bu rüya zenginliğin, kazancın, başarının sembolüdür. Başka rüya yorumcularına göre ise rüyada dolmakalem görmek, iş dünyasında başarılı olmanın alametidir. Evlenmemiş bir adamın böyle bir rüyası varsa, iyi eğitimli bir kadınla evlenecek demektir.

Rüyada Uçlu Kalem Görmek

Rüyada görülen uçlu kalem, rüyayı görenin çok uzun yaşayacağına, hayatı boyunca saygı ve sevgi göreceğine, bolluk ve huzur içerisinde mutlu olacağına delalettir. Rüyada uçlu kalem görmek, bir kısım rüya yorumcusuna göre ise, kişinin kendisini toparlamak ve dinlenmek için güzel bir yere gideceğine, orada biriyle tanışacağına yorumlanır.

Kalem Hakkında Diğer Rüyalar

  • Rüyada tükenmez kalem görmek, erkek için korkularının üzerine gitmesi gerektiğini, kadın için ise aniden karşısına çıkacak olan beklenmedik gelişmeleri işaret eder.
  • Kalemtıraş görmek, karısından yada kocasından ayrılanlar için eski eşine geri dönmeye, annesine babasına saygılı ve çok akıllı bir evlada işaret eder.
  • Kalemle yazı yazmak, planlar ve programlarının tıkır tıkır işlemesine, şansının yolunda gideceğine, işlerinin açılıp başarılı olacağına yorumlanır.
  • Eski bir kalemle veya kırık bir kalemle yazı yazmak, çok zor durumda olan bir işletmeye atanmaya, çekilen zahmetlerden sonra işleri yoluna koymaya delalet eder.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir