RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Ekin Görmek

Rüyada Ekin Görmek Ne Anlama Gelir?

Tarım bitkilerinin tarlaya ekildiği andan hasat oluncaya kadar ki durumuna denen ekin, rüyada görülürse insanın tüm yaşantısı boyunca karşılaşacağı durumları belirtir. Nasıl ki ekin sahibi için olumlu bir şey ve zenginlik demekse rüyada görülmesi de kişinin zenginleşeceğinin işaretidir.

Ekin rüyaları, bolluğun bereketin simgesidir. Rüyayı görenin kısa zaman içerinde elinin bollaşacağını, borçlarını ödeyeceğini, varsa dertlerinden kurtulacağını ifade eder. Ekin rüyası, görene çalışmalarının sonunda istediklerine ulaşacağının müjdesini verir.

Rüyada ekin görmek, kişinin kazancını alın teri ile helalinden kazanacağına yorumlanır. Ekin aynı zamanda evli kimseler evlat sahibi olmak anlamına gelir. Sizi mutlu, stresten uzak, güzel günler bekliyor demektir.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada görülen ekin tarlası, çok karlı bir iş sayesinde eline geçecek olan paranın tüm hayatını değiştireceğine yorumlanır. Bu rüya evli olmayanların evlilik yoluna gireceklerinin, evli olanların ise hayırlı çocuk sahibi olacaklarına delalet eder. Rüyada ekin tarlası görmek, hedeflenen istek ve arzulara kısa zaman içerisinde kavuşmak, planlarının yolunda gitmesi demektir.

Rüyada Ekin Ektiğini Görmek

Birinin rüyasında ekin ektiğini görmesi, yakında evleneceğine, evli olan için ise karısının hamile kalacağına yorumlanır. Rüyada ekin ekmek, mutluluğun tüm ev içerisine yayılması, ticari alanda çalışmalarının karşılığının alınması demektir. Gireceğiniz her işte alnınızın akıyla çıkacağınıza, sorunlar çıkmadan işlerinizi bitireceğinize, kazancınızın artmasına işaret eder.

Rüyada Ekin Suladığını Görmek

Kişini rüyasında ekin suladığını görmesi, güvenilir birisi olmaya, yakında bitecek bir işten yüklü miktarda para kazanmaya yorumlanır. Rüyada ekin sulamak, etrafında olan olaylara karşı sessiz kalmayacağınıza, haklıya hakkını vereceğinize, ahlaki kanunlara riayet eden birisi olacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir