RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Kaval Görmek

Rüyada Kaval Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kaval görmek, sizi derinden sarsacak, üzecek, etkisini uzun süre üzerinizden atamayacağınız olayların habercisidir. Yine aynı şekilde ortalığı karıştıracak birisine, sizi kandırmaya çalışanlara, hakkınızda laf çıkaran kimseye alamet eder.

Bazıları da rüyada kaval görmeyi, tüm dertlerden sıkıntılardan uzaklaşmak, kişinin sevineceği gelişmelerin olması, kafa dinlemek şeklinde yorumlamışlardır. Çocuk isteyenler içinde bu rüya bir müjdedir. Bu türden kaval gibi ses çıkaran aletlerin rüyalarının yorumu yapılırken bir iyi tarafından birde kötü yönlerden bakılarak yorumlar yapılmıştır.

Kaval, her ne şekilde görülürse görülsün yapılan yorumlarda hep birbirine yakınlık göze çarpar. Yani çalmak, dinlemek gibi durumlarda benzer tabirlerle karşılaşabilirsiniz. Şimdi kaval ile ilgili uyku esnasında gördüğümüz diğer rüyaların anlamlarına bakarak, rüya tabircileri neler söylemişler inceleyelim.

Rüyada Kaval Çalmak

Rüyada kaval çalmak, bildiklerini yada çok az kişinin bildiği ilimleri yaymak, etrafına anlatmak olarak yorumlanır. Hasta olan birisi bu rüyayı görürse hayırlı bir ölüme, sağlıklı bir insan görürse de kendisi hakkında laf taşıyan dedikoducu birisine işarettir. Rüyada kaval çaldığını görmek, çocuk bekleyen birisi tarafından görülürse çocuğu olacağı haberine, bekarlarında evlilik yolunda ilk adımlarını atacağına delalettir.

Rüyada birinin kaval çaldığını görürseniz, huzurlu bir hayatı, stresten uzak yaşamayı, doğaya karşı olan sevgiyi, sorunlardan bıkkınlığı, kendi iç dünyanızda yaşadığını gösterir.

Rüyada Kaval Dinlemek

Rüyada kaval dinlemek, dini görevlerini yerine getiren birisi olacağını, yeni bir işe yönetici olarak gireceğini, bir süre sonra stresten uzak hayat yaşayacağını ifade eder. Rüyada kaval dinlediğini görmek, rüya yorumcuları açısından, yalnız kalma ve insanlardan uzak durma isteğini belirtir. Bazıları da kaval dinlemeyi, aile içerisinde sevilen birisinin vefatı olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Kaval Yapmak

Rüyada kaval yapmak, sorunları kendi başınıza halledeceğinizi, kimseye anlatmadığınız üzüldüğünüz bir durumun olduğunu, hayatın karmaşasından uzaklaşmak istediğinizi yansıtır. Rüyada kaval yaptığını görmek, kişinin psikolojik durumuna gönderme yaparak, kurduğu hayallerin rüyasına girmesi olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir