RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yağmur Görmek

Son Güncelleme: 14.09.2020 21:46

Rüyada yağmur görmek ne anlama gelir? Çok iyi yorumları yapılan ve bizlere müjde niteliğinde olan, bolluğun bereketin habercisi, zenginliğe kavuşmanın alameti olan rüyada yağmur görmenin yorumu ve açıklaması burada.

Kötü günlerin geride kalacağına, dilek ve isteklerin yerine gelmesine, zenginliğin ve bereketin hanenizde olmasına, hastanın şifasını bulmasına, huzura kavuşup mutlu olmaya işarettir. Sadece maddi olarak dıştan görünen güzelliklere kavuşmak değil aynı zamanda insanın manevi olarak da içinde ferahlama duyacağı, ruh halinde iyileşme, psikolojisinin eksilerden artı durumlara geçmesine delalet eder.

Rüyada Yağmur Görmek Ne Demek?

Birbirinden farklı yorumlar yapılsa da geneli aynı yöne bakmakta, bir insanın başına gelecek ve isteyeceği ne kadar güzel şey varsa olacağına alamet ettiğini söylemişlerdir. Rüyayı gören kişinin sağlığında bir bozulma varsa yada sağlık sorunları varsa düzeleceğine işaret etmektedir.

İnsana vaad edilen şeyin yerine gelmesine, hayra ve rızka, bolluk ve berekete, insanlara eza veren, onların hoşlanmadığı şeylerin geride kalmasına işarettir. Rüyada yağmur, hayır ile ve Allah (C.C.) tarafından kullarına ihsan eylediği rahmet olarak yorumlanır. Şimdide daha geniş şekilde yağmur ile ilgili rüyaların yorumlarına bakalım .

Rüyada Yağmurda Islanmak

Kimsenin bilmediği ama sizin şüphelendiğiniz bir hastalığınız varsa ve doktora gittiğiniz zaman bunu öğrenecekseniz iyileşeceğini söyleyeyim.

Ticari hayatınızda bir süredir devam eden işlerinizin yolunda gitmemesi durumunun biteceğine, yeni iş fırsatları yakalayıp para sorunlarını çözeceğinize yorumlanır. İş yerinde bulduğunuz bereketin ve paranın evinizdeki huzura da yansıyacağı ve aile ortamında aradığınız mutluluğu bulacağınızın işaretidir.

Rüyada Yağmur Suyu Görmek

Rüyada yağmurun suyunu görmek tabirciler tarafından suyun durumuna göre yorumlanmıştır. Bir kimse rüyada yağmur suyundan içtiğini görürse ve yağmur suyu saf ve berrak ise o kimseye hayır isabet eder. Eğer bulanık olursa o sudan içtiği nispette hastalık isabet eder. Yağmur suyu ile yıkandığını gören, korkudan kurtulur. Yağmur suyu ile abdest aldığını veya gusül ettiğini gören, dünyada rahat eder.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Sonu belli olmayan korkulu bekleyişlerin son bulup rahata ermeye, bir türlü gülmeyen talihin sonunda kendisine gülmesine ve işlerinin açılmasına işarettir. Rüyada yağmurda yürüdüğünü görmek, sıkıntılаrındаn ve hаstаlığındаn sıyrılmаk demektir. Bu rüyаyı gören kişi İşsizse çok güzel bir iş bulаcаğınа yorumlаnır. Pаrа derdi vаrsа gelecekte pаrа sıkıntısı çekmeyeceğine, аşıksа sevgilisine kаvuşаcаğınа yorumlаnır. Hayatınızda sevineceğiniz bir çok olayın olacağına, yüzünüzün gülmesine delalettir.

Rüyada Yağmurda Koşmak

Rüyada yağmurda koştuğunu görmek, hayatınızın olumlu bir şekilde değişeceğine alamet eder. Artık istediklerinizin olmasına, hayatınızın pozitif yönde değişmesine, bereket ve bolluğun size gelmesi ile isteklerinize kavuşmaya işarettir.

Rüyada yağmur altında veya yağarken koşmak, tahmin etmediğiniz yerlerden yardımlar alacağınıza ve sıkıntılarınızdan kurtulmaya feraha kavuşmaya delalet eder. Dualarının kabul olacağına, derdi varsa son bulacağına, büyük paraların eline geçeceğine alamet eder.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Sağlık içerisinde yaşanılan hayata, çok büyük zenginliğe, bolluğun dolup taşmasına, ne kadar duanız varsa kabul olunmasına, üzüntülerinin kederlerinin bitmesine, borçlarının tamamının bitmesine, olmayacak dediğin ama istediğin şeylerin gerçekleşmesine işarettir. Yağmurun sadece kendi evine yağdığını görmek, evde sağlanacak olan huzur ve refaha, o ev halkının ulaşacağı hayra alamettir. Bir mahalle veya ev üzerine şiddetli yağmur yağdığını görmek, orada hastalık ve bela olmasına; yağmur yavaş yavaş yağıyorsa, hayır ve menfaate işarettir.

İnsаnlаrа ve ekili аrаziye zаrаr veren yаğmur üzüntü ve kedere, yаğmurun seller oluşturmаsı ve аğаçlаrı kökünden sökmesi yönetim tаrаfındаn o bölgeye gelecek fitne ve zulme, şehrin tаmаmınа yаğаrsа, o şehir hаlkının hepsini sevindirecek olumlu gelişmelere delаlet eder.

Yağmur üzüntüden kurtulmaya ve o sene içinde yardıma erişmeye işarettir. Rüyada yağmurun yalnızca kendi evine yağdığını gören kimse, menfaate, hayra ve iyiliğe nail olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir