RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Falcı Görmek

Son Güncelleme: 09.09.2020 17:00

Fala bakarak insanların geleceği hakkında yorumlar yapan kişiye denen falcı, rüyada görülürse ne anlama gelir? Sizin için iyi haberleri veren ve yeni aşk yaşayacağınızı anlatan rüyada falcı görmek ne demek?

Saf olmanızdan ve herkese inanan birisi olmanızdan dolayı dolandırılmaya, sizi kötü durumda bırakacak miktarda para kaptırmaya, bazende sizin herkes tarafından tanınan birisi olmanıza işarettir. Rüyada falcı görmek başka bir yorumcuya göre de, ara ara sizi rahatsız eden kafanıza takılan sorunlarınızdan kurtulmaya, rahata ermeye delalet eder.

Bir başka rivayete göre ise, istemeden zorunlu olarak yapılan yardıma, yada göstermelik sırf insanlara iyi görünmek için yapılacak olan iyiliğe alamet ettiğini söylemişlerdir. Yapacağınız işlerden sizi alıkoyacak başka yöne odaklanmanızı sağlayacak durumların olacağına işarettir.

Rüyada Falcıya Gitmek

Rüyada falcıya gittiğini görmek, canınızı sıkacak, sizi üzecek ve kederlenmenize sebep olacak aksiliklerle karşılaşmaya işarettir. Kişinin başına gelen iyi olmayan durumlardan dolayı psikolojisinin bozulacağına, kendini meşgul edecek başka işlerle ilgileneceğine, belli süre üzüntülü mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada Falcı Hoca Görmek

Rüyada falcı hocayı görmek, başkalarıyla devamlı sizin hakkında dedikodu yapan sizi çekiştiren birileri olduğuna, aşk hayatınızda sorunlar yaşamaya, yeni birileriyle tanışma isteğine ama bundan zarar görmeye işarettir.

Rüyada falcı kadın görmek ise, aklınızı meşgul edecek ama çokda önemli olmayan bir konuyla haşır neşir olmaya, bu durumdan dolayı üzülmenize, canınızın sıkılmasına, devamlı kendi kendine düşünüyorken kendinizi bulmaya işarettir. Fakat sonunda bu sorunun üstesinden geleceğinize bu durumun o kadar abartılacak bir şey olmadığına inanacağınıza delalet eder.

Rüyada Falcı Olmak

Rüyada falcı olduğunu görmek ve başkalarının falına bakmak, ileride önemli işlere atılmaya, şansınızın ve bahtınızın açık olmasına, önünüze çıkan engelleri aşmaya, çok başarılı bir ömür geçirmeye işarettir.

Rüyаdа bir fаlcı olup bаşkаlаrının fаlınа bаktığınızı görmek, geleceğinizin аydınlık olduğunа; bаşkа birinin sizin fаlınızа bаktığını görmek, аrkаnızdаn sizin çekiştirildiğinize; fаlcı ile bir yerde oturup yemek yediğinizi veyа çаy ve benzeri bir meşrubаt içtiğinizi görmek, kısmetinizin аçık olduğunа ve beklediğiniz bir mаddi yаrdımı veyа hаkkinizi elde edeceğinize işаrettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir