RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Vagon Görmek

Son Güncelleme: 15.09.2020 20:21

Lokomotifin arkasına takılan, yük yada yolcu taşımak için kullanılan demir yolunda giden arabaya vagon denmektedir. Birisinin rüyasında vagon görmesinin anlamı ve yorumu bu yazımızda sizlerle olacak.

Genelde iyi şeyler olacağına dair tabiri yapılan bu rüyanın, zenginliğe, seyahate çıkmaya, bulunduğunuz yıl içerisinde çok mutlu olacağınıza gibi başka bir sürü şekilde yorumu yapılmıştır. Geleceğinizin parlak olacağına dair işaretler olduğu belirtilmiştir. O zaman daha ayrıntılı bir şekilde bakalım.

Rüyada Vagon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada vagon görmek, bir seyahate çıkacağınıza işarettir. Ayrıca bir kimse kömür dolu vagon görürse, onun zengin olmasına; başka bir şey ile dolu ise, birbirini izleyen güçlük ve sıkıntıya; içi boş vagon ise, ücreti veya kazancı az bir işe yorumlanır.

Rüyada vagon görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Kömür yüklü vagon görmek, zengin olmaya yorumlanır. Boş vagon görmek ise, az ücret alacağınız bir işe gireceğinizi işaret eder.

Rüyada bir vagon içinde bulunduğunu gören, o yılın çok mutlu geçeceğine emin olur. Yüklü bir vagon görmek, ticarette kolaylığa uğrayacağına, boş bir vagon görmek ise zorlukla para kazanacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada vagon görmek, seyahate çıkmaya veya bir dosta kavuşmaya işarettir.

Rüyada vagon içerisinde seyahat ettiğinizi görmek; geleceğinizin çok parlak ve huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada tren vagonunun kopması

Aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, ardından bu kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, çok başarılı ve zengin birisi olacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada dolu vagon görmek

İleride zenginlik ve para içerisinde bir yaşam sürdüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yataklı vagon görmek

Musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, başarılarının ve kazancının artacağına işarettir.

Rüyada kömür vagonu görmek

Epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine alamet eder.

Başka bir anlatımda ise; İşlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada tren vagonuna binmek

Mutluluğa, güzelliklere, şanslı bir insan olmaya ve sorunları aşmaya, maddi manevi güzelliklere ve hayata anlam katmaya delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir