RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Üzerlik Görmek

Rüyada Üzerlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Eski çağlarda oldukça fazla kullanılan ve insanların bedensel ve ruhsal sorunlarına çare olduğu düşünülen üzerlik rüyada görülürse neye gelir? Anlamı ve yorumu bu yazımızda sizlerle.

Rüyada üzerlik görmek, huzurlu günlerin yerini sıkıntılı zamanlara bırakmasına, büyük paralar kaybetmeye, kötü kimselerle arkadaşlık yapıp onların yanlış yönlendirmesiyle doğru olmayan işlere kalkışmaya yorumlanır. Özetlemek gerekirse, yolunda giden işlerin sekteye uğraması, başkaları yüzünden bozulmasına işarettir.

Rüyada üzerlik çiçeği görmek, iki farklı şekilde yorumlanmıştır. İlkinde başkaları tarafından hayır sahibi birisi olarak gösterilmeye, yaptığı iyiliklerle tanıtılmayı, gittiği yolun doğru olduğuna, dinin gereklerini yerine getirmeye şeklinde yorumlanır. İkinci yoruma göre, rüyada üzerlik çiçeği görmek, başında dönüp dolaşacak belalı olaylara, tehlikelere, yaşayacağı zahmete, çileye ve hayal kırıklıklarına işaret eder. Rüya sahibinin belirsizliklere düşeceğine, sağlığından ve ağız tadından olacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına delalet eder.

Rüyada üzerlik tohumu görmek, kişinin sıkıntılı zamanlar geçireceği, yanlış attığı adımlardan dolayı para kaybedeceği, çok üzüntülü olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada üzerlik tohumu yemek demek malınızdan ve kazancınızdan çok büyük miktarda kaybetmek demektir.

Rüyada üzerlik yakmak, yukarıda yazdığımız tüm olumsuz kavramların aksine mal kazanmaya, kazancının artmasına, huzurlu günlere, etrafındakilerle neşeli sohbetler etmeye yorumlanır.

Rüyada görülen üzerlik toplamak, zаrаrа, ziyаnа uğrаmаyа, kısmetlerinden olmаyа, mаldаn ve pаrаdаn yаnа kаybetmeye yorulur ve uğursuzluk olаrаk kаbul edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir