RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Üzengi Görmek

Rüyada Üzengi Görmek Ne Anlama Gelir?

At üzerinde iken ayakların destek almasını, dengede durmasını sağlayan ve böylece ilerlerken hızlı atik davranmasına yardımcı olan üzengi rüyada görülürse ne anlama gelir? Rüyada üzengi görmek ne demek?

M.Ö 100 yıllarından beri hala kullanılan ve binici için çok önemli bir malzeme olan üzengi, her hareketin kolayca yapılmasını sağlamaktadır. Rüyada görülmesi durumunda ise, size yakında verilecek olan bir göreve, erkek çocuğunuz olmasına, yolculuğa çıkmaya ve bulunduğunuz makamdan bir üst makama geçiş gibi bir çok anlamı vardır.

Rüyada üzengi görmek, diğer insanlara nazaran güç sahibi olmaya, elinize oldukça yüklü miktarda para geçmesine, size yardım edecek görevlilere işarettir. Emriniz altında çalışacak bir çok insana, çok değerli malların elinizde bulunmasına, ev almaya, iş için bir yerden başka bir yere gitmeye alamet eder.

Rüyada demir üzengi görmek, etrafında sözü dinlenecek şekilde elinde gücü bulundurmaya, sağlıkla ilgili şikayetlerden kurtulmaya işarettir. Rüyada bakır üzengi görmek ise, pek iyi şekilde yorumu yapılmamıştır. Başınızdan bir hastalık geçmesine yada hastalanmaya, hassas birisi olmanıza ve iktidarınızın zayıflamasına delalettir. Rüyada altın süslemeli gümüş üzengi huriye, eyerle birlikte görülen üzengi kendisine güvenilen çocuğa delalet eder.

Kirmaniye göre; üzenginin nakışlı ve oymalı olduğunu görenin çocuğu kibirli ve kendini beğenmiş biri olur. Üzengisi dökme veya bakırdan olduğunu görenin evladı gayretli ve çalışkan olur. Üzengisinin demirden olduğunu görenin oğlu kuvvetli ve son derecede cesur olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir