RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Uçurtma Görmek

Son Güncelleme: 12.10.2020 02:18

Rüyada uçurtma görmek, bazı kötü olaylar yaşayacağınız ancak bir kişinin yardımıyla bu sorunları aşacağınız anlamına gelir.

Rüyada çocukların uçurtma uçurduğunu görmek, sorunlarınızın bir an önce ortadan kalkacağını, hayatınızın düzene gireceğini gösterir.

Uçurtmanın çok büyük olduğunu görmek, insanların bir ortamda kaliteniz hakkında konuşacaklarını gösterir. Rüyada uçurtma boyutunun küçük olduğunu görürseniz imkansız gördüğünüz bir işi kolaylıkla yapacağınıza alamet eder.

Rüyada uçurtma uçurmak, herkesin yapmakta zorlandığı hatta yapanların bile başarısızlığa uğradığı bir işte başarılarınla ​​anılacağın anlamına gelir. Rüyada uçurtma uçurduğunu görmek, rüya yorumcularına göre yapacağınız işlerde zor şeyleri kolaylıkla yapacağınıza, rütbe ve makam kazanacağınıza işarettir. Rüyada uçurtma uçurmazsan bu rüya sana işine yetişemeyeceğini söylüyor.

Rüyada uçurtma yapmak, yakın arkadaşınızın veya akrabanızın evlilik veya bebek haberlerini duyacağınızı, sizin de bu haberden çok mutlu olacağınızı ifade eder.

Rüyada uçurtma aldığını görmek, mutlu bir evlilik veya yeni ilişkiler anlamına gelir. Rüyada uçurtma satmak, uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alacağınızı ifade eder.

Rüyada uçurtmanın ağaca takıldığını görmek, arkadaşlarınla anlaşamadığın konuları ​​yüz yüze konuşacağına ve bu konuşmanın sonunda onlarla barışacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir