RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Üçgen Görmek

Üç doğru parçasının birleşiminden oluşan ve iç açılarının toplamı 180 derece olan üçgen rüyada görülürse, yakın bir arkadaşla yaşanacak olan bir anlaşmazlık veya sevgilinizle aranızın bozulması anlamına gelir.

Rüyada üçgen görmek, çok yavaş hareket etmemeniz gerektiğine, zamanın çok değerli olduğuna, anlamsız işlerle uğraşırken zamanın akıp gittiğine ve kendinize daha faydalı işler bulmanız gerektiğine işarettir.

Üçgen görmenin manevi anlamına bakacak olursak, ilahi bilgeliğin işaretidir. Bu, daima ruhsal ve zihinsel güç ile fiziksel içgüdüler arasındaki uyuma işaret eden kadınlığı sembolize eder.

Çizilmiş bir üçgen görmek, sevdiklerinizle aranızda yaşanacak olan bir çatışmaya işaret eder. Rüyada yorumcuları neden bir tartışma anlaşmazlık yaşanacağını açıklamamışlar sadece bunu söylemişlerdir.

Rüyada üçgen çizmek, başladığınız bir işte veya ödevde son aşamaya geldiğiniz ve işinizi sorunsuz tamamlayacağınız anlamına gelir.

Rüyada üçgen görmek, yeni bir mülk sahibi olacağınıza, veya hükümet nezdinde bulunan bir isinizin arzu ettiğiniz şekilde sonuçlanacağına delalet eder. Ibni Sirin’e göre; üçgen seklinde bir şey görmek, özel islerinizde temkinli ve ihtiyatlı olmanız icap ettiğine delildir.

Rüyada seccade, yolluk, halı, kilim gibi nesnelerin üzerinde üçgen şekilleri görmek, bitirmeniz gereken bir iş olduğuna ve bu işi bitirebilmek için zamanının gittikçe azaldığına işaret eder.

Rüyada duvara çizilmiş bir üçgen görmek, ev içerisinde değişiklik yapacağınıza ve değiştireceğiniz özel veya değerli eşyalara yorumlanır.

Rüyada altın, para gibi değerli şeylerin üçgenin şekli aldığını görmek, yakında elde ettiğiniz geliri eşyalarınızın değişmesi için kullanacağınızı gösterir.

Rüyada üçgen şeklinde meyve ve sebzeleri görmek, çok yakında bir zamanda elinize geçecek olan paraya ve bu parayı farklı farklı işlerde kullanmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir