RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Uzanmak Görmek

Rüyada uzanmak görmek, bitirmek istenen işlerin bitirileceğine, yapmak istediği işleri kolaylıkla yapacağına, kişinin çalışarak hedeflerine sonunda ulaşacağına alamettir.

Rüyada Uzanmak

İnsanın boylu boyunca yatması sonucu oluşan fiziksel harekete verilen isim olan uzanmak rüyada görülürse, yapmak istediklerini sonunda başaracağına, güçte olsa zor olan şeyleri sonuca ulaştırmaya yorumlanır.

Rüyada uzanmak, rüya tabircilerine göre ömrünün sonuna kadar rahat bir yaşam sürmeye, sağlık sorunları yaşamadan hayatını devam ettirmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre ise bu durum kişinin maddi anlamda zorluk yaşamadan geçim sıkıntısı çekmeden bir ömür geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Uzandığını Görmek

Rüyada uzandığını görmek, çekilen cefa ve sıkıntıların geçeceğine, önünde rahat ve konfor dolu bir yaşam olduğuna, çalışmayı seven birisi olarak geleceğinin parlak olacağına delalettir. Rüyada uzandığını gören insan, hem özel hayatında hem de iş yaşamında sorunsuz bir hayat yaşar.

Rüyada Uzanıp Yatmak

Rüyada uzanıp yatmak, gireceği işlerde zorda olsa başarıyla sonuca ulaşmak, çalışmalarının karşılığını almak, maddi olarak büyük kazanç elde etmek anlamına gelir. Ayrıca uzanıp yatan insan güç ve makam sahibi olur yorumu yapılmıştır.

Uzanmak İle İlgili Diğer Rüyaların Anlamı ve Yorumu

Rüyada yüz üstü uzanan kişi eğer evli değil de bekar ise yakında evleneceğine, bu rüyayı gören kişi evliyse o zaman çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Bazılarına göre ise toplum tarafından tasdik edilmeyen kötü bir davranış yapmaya işaret eder.

Rüyada sağ tarafına uzanmak, kendisini sevindirecek ve mutlu olmasını sağlayacak derecede hayırlı bir haber almaya, sol tarafına uzanmak ise başına gelecek olan kötü durumlara delalettir.

Rüyada sırt üstü uzandığını görmek, dinlenmeyi hak ettirecek bir çalışmayı sonuçlandırmaya yahut gaflete, öğüt dinlememeye delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir