RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Çadır Görmek

Rüyada Çadır Görmek

İnsanların doğal hayatta geceleri kendilerini korumak, eşyalarını koymak ve uyumak için kullandıkları kamp malzemesi olan çadır rüyada görülürse, ailenizle yaşayacağınız güzel günlerin habercisidir.

Rüyada çadır görmek, akrabalarınızdan birisiyle ilgili yada ailenizden biriyle alakalı sizi mutluluk içerisinde bırakacak bir haber almaya, bunun sizi ve ailenizi sevindirmesine, kötü günleri maziye bırakıp önündeki güzel günlere bakmaya yorumlanır. Rüyada çadır görülmesi aile içerisindeki mutluluğun huzurun sevincin alametidir.

Rüyada çadır kurmak, rüya tabircilerine göre işinizle ilgili sorunlarınızın düzeleceğine, yada kendi işini kurmaya ve bu kurduğun iş yerinde çok para kazanacağın projeler hazırlayacağın anlamına gelir. Rüyada çadır kurduğunu görmek, rüya tabircilerine göre iş yerinden alacağın büyük miktarda avans ile yurtdışına tatile gideceğine alamet eder.

Rüyada çadırcı görmek, evlenmemiş olan bekarlar için evlilik yapmaya, evli insanlar için ise ailesi ile yolculuğa çıkmaya delalet eder.

Rüyada çadırda uyumak yada yatmak, durumu hiç iyi olmayan yardıma muhtaç birisine yada zor durumda olan birine yardım etmek için paranızdan bir miktar kullanacağınız anlamına gelir. Bir başka yoruma göre, rüyada çadırda uyuduğunu görmek, evlilik hazırlığı yapan kişinin acele etmemesi gerektiğine, duygularının yakın bir zamanda değişebileceği demektir.

Rüyada büyük bir çadır görmek, eşinizle birlikte alacağınız veya duyacağınız güzel haberleri veya olayları ifade eder. Küçük çadır görmek ise, bir iş sebebiyle yada eğitim veya herhangi bir kurs nedeniyle bir süre şehir değişikliği yapacağınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir