RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Mercimek Görmek

Rüyada mercimek görmek, başarı, refah, şans, doğurganlık ve sıcak dostlukların kanıtıdır. Bunların yanında olumsuz olarak bir tanıdığınızın sizin aşk hayatınızla ilgili kirli planlarına alamet eder.

Mercimek rüyası, yaşamda ilerlemeniz için ihtiyaç duyduğunuz gücün ve güdünün bir göstergesidir. Bu rüya aynı zamanda, güç, koruma, bolluk, mal, bereket ve istikrar anlamına gelir.

Rüyada mercimek tarlasını görmek, baskı altında yaşayacağınızı, aileniz yüzünden depresyona gireceğinizi ya da konuştuğunuz dertleştiğiniz insanlar yüzünden hayatınızın bozulacağını gösterir. Rüyada mercimek dikmek, fedakarlığın karşılığını alacağını, takdir edileceğini gösterir.

Rüyanda mercimek çorbası görmek, tanımadığın bir akraban olacağına, aile mirasından onunda hak isteyeceğine işarettir. Rüya tabircilerine göre rüya görülen mercimek çorbası, dertlerinin bitmesine, huzurlu bir hayat yaşamaya, sağlığınız ile ilgili sorunlarınız varsa düzeleceğine delalet eder.

Kişinin rüyasında mercimek çorbası içtiğini görmesi, zahmet çekmeden beklediğiniz büyük miktarda paraya, bolluğa, sağlık sorunlarından kurtulmaya, zenginleşmeye alamettir. Rüyada mercimek pirinci görmek, çok sevineceğin bir durumun olacağına hatta bunun için mutluluk göz yaşları dökeceğin anlamına gelir. Alternatif olarak, bu rüya size statünüzün yükseleceğini ve çok paranız olacağını söyler.

Rüyada mercimek dikmek, yaptığın fedakarlığın karşılığını alacağını, takdir edileceğini gösterir. Rüyada mercimek bezelyesini görmek, barış yapacağını, sorunların biteceğini yada ailenle barışacağını gösterir. Mercimek bulgurunu görmek, cefa çekerek yaptığınız işin karşılığını alacağınızı gösterir.

Rüyada mercimek taşıdığını görmek, unutulmuş bir malın geleceğini veya bulunacağını ifade eder. Rüyada mercimek tohumunu görmek, çok miktarda paraya sahip olacağın anlamına gelir. Rüyada mercimek köftesi görmek ise, teklif alacağını, nişanlanacağını önceden haber verir.

Rüyada mercimek satmak, bir akrabanla veya uzun süredir konuşmadığın arkadaşınla buluşup, anılardan bahsedeceğin anlamına gelir. Rüyada mercimek aldığını görmek, hayatınıza eklenecek olan iyi bir insan ve güvenebileceğiniz bir arkadaşınızın olacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir