RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Köfte Görmek

Rüyada köfte görmek, ortaya açılıp saçılacak olan sırları, aklınızın bir köşesinde olan hep yapmak istediğin bir işi yapmayı, rekabet ve çekişme içerisinde olmayı ifade eder.

Köfteler herkes tarafından sevilen ve afiyetle yenen, genelde bütün bayanların yapmasını bildiği en lezzetli yemekler arasındadır. Rüyada köftenin görülmesi, kısmetinizin artmasına, evinizde bolluğun bereketin ve mutluluğun hakim olmasına, bir kısım rüya tabircisine göre de çok yemek yediğinizden sağlık sorunlarıyla karşılaşmaya işarettir.

Rüyada köfte yediğini görmek, dertlerini yakın olduğun biriyle paylaşacağına ve bu kişinin sana yardım edeceği anlamına gelir. Rüyanda köfte yiyen birini görürseniz bu, arkadaşınızın sırrını öğreneceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kadınbudu köfte görmek, kişinin hiç alakası olmadığı halde, başı durup dururken belaya girecek ve bu beladan çok güç koşullar altında kurtulacak demektir.

Rüyada köfte yaptığını görmek, duyulmaması gereken bir konunun ortaya çıkacağını ancak beklediğiniz kötü olayların olmayacağını gösterir. Rüyada köfte yapan bir kişi görmek ise, aile içinde konuşulacak güzel konulara atıfta bulunur.

Rüyada köfte pişirdiğini görmek, akrabalarınızdan birinin kendi iş yerindeki bir meseleden dolayı sizden yardım isteyeceğini gösterir. Rüyanda köfte pişiren birini görmek ise, bir akrabanızdan hiç beklemediğiniz halde yardım alacağınıza delalet eder.

Rüyada köfte kızartmak, arkadaşlarınızla yada akrabalarınızla olan kızgınlıkların veya yanlış anlamaların sona ereceği anlamına gelir.

Rüyada köfte yoğurduğunu görmek, girdiğiniz ortamlarda tanışacağınız yeni insanları veya çok miktarda kazanacağınız helal olan parayı ifade eder.

Rüyada köfte almak, çok sevdiğiniz her şeyinizi bilen yakın arkadaşınızın sizi üzeceğini, kalbinizi kıracağını ancak bu kızgınlığın kısa süreceğini işaret eder.

Rüyada köfte sattığını görmek, Çok büyük bir organizasyon sırasında kazanılacak parayı ifade eder. Rüyada tanıdığınız birinin köfte sattığını görürseniz, sahip olacağınız bir mülke veya çok pahalı olan bir şeye delalet eder.

Rüyanda köfte ekmek görmek yada yemek, partnerinizle olan sorunlarınızın sona sona ereceğine ve ilişkinizin eskisinden daha iyi olacağına alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir