RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Şalgam Görmek

Rüyada şalgam görmek, korkularınızla yüzleşerek korkmanızı gerektirecek bir durumun olmadığını ve bundan dolayı rahatlayacağınızı söyler.

Bazılarına göre ise bu rüya yoksulluğa düşmenin işaretidir. Sorunlarınızı kendi kendinize çözmeye çalıştığınıza, bununda psikolojik olarak sıkıntıya strese yol açtığına, etrafınızda ki kişilerden yardım istemeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada görülen şalgam üzüntüye düşmenin, kederlenmenin, ağzından çıkanı kulağı duymayan kötü bir kadına kapılmanın, mutsuzluğa düşmenin alametidir.

Rüyada şalgam içmek, arkadaşlarınızla ilişki konusunda her zaman uyguladığınız bir yöntemi değiştirerek onları olumlu yönde etkileyeceğinizi gösterir. Rüyada şalgam içtiğini görmek, rüya yorumcularına göre sıkıntıya düşmeye, dert içerisinde olmaya, hayırsız evlat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada şalgam suyu içmek, çok kızacağınız sinirleneceğiniz durumların olmasına, çevrenize karşı aşırı öfkeli olmaya, sağlık sorunlarından dolayı zor günler geçirmeye alamet eder. Rüyasında şalgam suyu içtiğini gören, varlıktan darlığa düşeceğine, eline geçen fırsatları değerlendiremeyeceğine şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada şalgam yediğini görmek, görünüşüyle ​​insanlardan uzaklaşan bir kişiye yakın olacağına ve bu kişiyi topluma yeniden kazandıracağın anlamına gelir. Bir başka yoruma göre ise, mevcut bazı sorunları üstesinden geleceğinize ve çözeceğinize işarettir. Rüyada şalgam yemek rüya tabircilerine göre, sağlık sorunlarından kurtulmanın bir işaretidir. Onları yukarı çekmek, fırsatları değerlendirmeye ve dolayısıyla servetinizi büyütmeye yorumlanır.

Rüyada şalgam bahçesini veya tarlasını görmek kalabalık bir ortama gireceğinizi ve oradaki insanlar tarafından hata yapmaya zorlanacağınızı gösterir.

Kişinin rüyasında bahçeden veya tarladan şalgam topladığını görmesi, sizi hata yapmaya zorlayan insanları fark ederek onların yönlendirdiği hataları yapmayacağınızı gösterir. Sevdiğiniz insanları onlardan uzak tutarak onlardan koruyacaksınız.

Rüyada şalgam dikmek ya da sulamak, kötü alışkanlıkları olan arkadaşınızla bir ortama gireceğinizi ve o ortamda yaptığınız davranışlar nedeniyle paranızı ve sağlığınızı kaybedeceğinizi gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir