RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Kaktüs Görmek Ne Anlama Gelir?

Gövdeleri etli, yaprakları dikenli gibi görünen ve içerisinde oldukça fazla su bulunduran çiçekli bir bitki olan kaktüs rüyada görülürse, size düşmanlık besleyen birilerinin olduğunu ve kendinizi korumanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada kaktüs görmek, yorumuyla her ne kadar kötü gibi görünse de sonunda olacaklar ile sizin için hayırlı şeylerin habercisidir. Kaktüs, bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalmaya, sıkıntılı bir süreçten sonra bu sorunlara çözüm bulacağına ve mutlu bir hayat yaşayacağına yorumlanır.

Kaktüs ile ilgili rüyalar genelde kişinin sakin ve huzurlu bir yaşam istediğinin belirtisidir. Kalabalık ve gürültülü ortamları sevmeyen bu kaktüs rüyasını gören kişiler bir süre insanlardan uzak kalmak isteyeceklerdir. Bütün bunları özetlemek gerekirse kaktüs rüyası gördüyseniz belli süre gürültülü yerlere gitmeyecek yalnızlığı tercih edeceksiniz.

Rüyada kaktüs diktiğini görmek, sizin için çok olumlu gelişmelerin ve başarıya ulaşmanın belirtisidir. Rüyada kaktüs dikmek, rüya tabiri yorumcularına göre hayatın her alanında önemli başarılar elde etmeye ve önünüzde ki tüm engellerin kalkmasına yorumlanmıştır.

Rüyada kaktüs kopardığını görmek, sizi zor durumda bırakmak isteyen düşmanlarınızı yeneceğinize, şartlar ne kadar zor olursa olsun üstesinden gelecek gücü kendinizde bulacağınıza alamet eder. Rüyada kaktüs koparmak rüya tabircileri açısından karşınızdakiler ne kadar zorlu ve yenilmez gibi görünseler de onları alt edeceğinizi demektir.

Rüyada kaktüs yediğini görmek, talihinizin yüzünüzü güldüreceğine, sizi mutlu edecek hayata yeniden bağlanmanızı sağlayacak gelişmelere delalet eder. Rüyada kaktüs yemek, çetin şartlar içerisinde güçlü olmaya, beklenmedik bir yardım almaya, şansızın yüzünüze gülmesine işarettir.

Rüyada kaktüsün çiçek açtığını görmek, dertlerinizden ve sorunlarınızdan kısa bir zaman içerisinde kurtulmanın belirtisidir. Sonunda sorunlarınıza çare bulacak hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Çiçek açan kaktüs, boğazınıza kadar dertle dolduğunuz bir anda bunlara çözüm bulup huzurlu bir hayat sürmeyi ifade eder.

Rüyada kaktüs battığını görmek, belli bir sürü sıkıntılardan dertlerden stresten uzak kalmanın belirtisidir. Hayatın yorucu şartlarından bunalacak ve kimsenin bilmediği bir yerde kafa dinlemek isteyeceksiniz.

Rüyada görülen kaktüs meyvesi ise, eskisine nazaran sevgilinizle birbirinize daha yakın olacağınızın göstergesidir. Birlikte gözlerden uzak bir yere gidecek orada bir süre mutlu bir tatil yapacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir