RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Nal Görmek

At, eşek, öküz ve katır gibi hayvanların, tırnakları aşınmasın diye ayaklarına çakılan ve tırnağın şeklinde olan U biçimindeki demir parçasına verilen ad olan nal, rüyada görülürse uğurlu olarak kabul edilir.

Rüyada nal görmek, mutlu olmaya, şansının hep yanında olmasına, refah içerisinde bir hayat yaşamaya yorumlanır. Ayrıca sonunda sizi başarıya götürecek olan bir yolculuğa çıkmaya, kafanı meşgul eden ve canını sıkan sorunlardan kurtulmaya, aşk ve iş dünyasında başarılı olmaya delalettir.

Diğer yorumcuların bazıları ise nal görmeyi kısmet olarak yorumlamışlar ve bu rüyayı gören insanların kısmetinin açılıp işlerinin yolunda gideceğini söylemişlerdir. İş dünyasında hedeflerinize ulaşacağınıza, zor gibi görünen işleri kolaylıkla yapacağınıza, evlenmek isteyenin evleneceğine işarettir.

Rüyada görülen at nalı ile ilgili çeşitli yorumcuların görüşlerine bakılarak değerlendirmesi şu ana başlıklardan oluşmuştur.

1- Dünya malına ve mal mülk sahibi olmaya,
2- Kısmetin açılmasına,
3- Evliliğe,
4- Mutlu bir yaşama,
5- Şansının hep yanında olmasına,
6- Hayal edilen şeylerin gerçekleşmesine,
7- Başarılarla dolu iş yaşamına,
8- Çok para sahibi olmaya gibi maddeler olarak sayabiliriz.

Rüyada At Nalı Görmek

Rüyada görülen at nalı, tüm kötülüklerden korunmaya, yaptığınız hataları telafi etmek için karşınıza çıkacak olan fırsata, evine ve ailesine bağlı sadık bir eşe yorumlanır. Sizin yada ailenizden birisinin veya tanıdık birinin yakında evleneceğine, evlilik yolunda adım atacağına alamet eder.

Rüyada nal görmek, umutların ve hayallerin gerçekleşeceğine, işlerinin sorunsuz şekilde yolunda gideceğine, çok şanslı olacağına, size kalacak olan bir mirasa konacağınıza yorumlanır.

Yolda bir at nalı bulan mutlu olur. Evinin kapısına uğur olsun diye bir at nalı taktığını görmek, o eve hastalık ve mutsuzluk girmeyeceğine işarettir.

Rüyada Nal Çaktığını Görmek

Rüyada nal çakmak yada halk tabirindeki adı ile at nallamak, kısa bir süre sonra belki iş için belkide dinlenmek için yolculuğa çıkacağınıza delalet eder. Bir kısım rüya yorumcuları ise bu rüyayı, karşınıza çıkacak olan rakiplerini saf dışı bırakacağını ve yeneceğini söylerler.

Rüyada Nal Bulmak

Rüyada nal bulduğunu görmek, beklenmedik bir zamanda, beklemediğiniz birisinden, büyük miktarda para alacağınıza işarettir.
İşinizde önemli gelişmelerin olacağına ve işlerinizi büyütüp çok para kazanacağınıza yorumlanır. Yolda nal bulan bir kimsenin karşısına, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsat çıkacak demektir.

Rüyada Nal İzi Görmek

Rüyada görülen nal izi, iş yaşamınızda yeni kişilerle tanışıp ortak işlere gireceğinize ve bu işlerden çok yüklü miktarlarda paralar kazanacağınıza yorumlanır. Bu kazanılan paralarla hedeflerine ve planlarına ulaşacağına alamet eder.

İş hayatınızda birçok başarıya imza atacaksınız. Bu rüya, hayatınızın aşkını sonunda bulup, onunla evleneceğiniz anlamına da gelir.

Rüyada nal görmek, ne sekilde otursa olsun mala isarettir. Kirmani’ye göre; dört ayakli hayvan gibi nalbandin kendisini nalladigini gören, mali yüzünden cezaya ugrar. Hayvanlarini nalladigini veya nallattigini gören, yolculuga çikar. Yahut islerinde gayret göstererek çok para kazanir. Bir rivayete göre de; nal görmek, sansa ve arzularinizin yerine gelecegine isarettir.

Nal rüyaları daima hayra yorulur. Rüyasında nal görenin talihi açılacaktır. Yolda nal bulan bir kimse, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsatla karşılaşacaktır. Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır.

Rüyada nal görmek; Bütün isteklerinizin gerçekleşeceğine, bir nalbantın size nal taktığını görmek; malınıza karşılık bir ceza ödeyeceğinize, hayvanlarınıza nal taktığınızı yada taktırdığınızı görmek; işlerinizdeki başarınız sayesinde çok para kazanacağınıza, nal aldığınızı veya bulduğunuzu görmek; yakında kazançlı bir işe girişeceğinize işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir