RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir?

Dik ve derin yamaçların oluşturduğu korkunç görünen yeryüzü şekillerine verilen isim olan uçurum, rüyada görülürse çok korktuğunuz bir durum olduğu anlamına gelir.

Rüyada Uçurum Görmek

Rüyanızda uçurumu görüyorsanız, sizi gerçek hayatınızda korkutan canınızı sıkan durumların olduğuna veya yakında böyle durumlarla karşılaşacağınıza yorumlanır.

Rüyada uçurum görmek, gerek yakınlarınızda gerekse uzak birilerinden sizi üzecek haberler alacağınıza, bu kötü haberin etkisini uzun süre atlatamayacağınıza işarettir.

Uçurum rüyaları, sorunlarla uğraşmak, sizi çok yoracak zorlayacak işlere girmek, kıtlık, kötü olaylarla karşılaşmak ve yakınızı bırakmayacak belalar anlamına gelir.

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek

Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek, bir hastalığa yakalanmaya, para kaybedeceğiniz kötü durumlara, sevdiklerinizle alakalı sizi üzecek gelişmelere alamettir. Rüyada uçurumdan düşmek, rüya yorumcularına göre aşırı mutsuz olacağınız bir döneme gireceğinizin habercisidir.

Rüyada Uçurumdan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada uçurumdan kurtulduğunu görmek yada uyanmak, bütün herkesi etkileyecek salgın yada ekonomik kriz gibi sıkıntıların sizi etkilemeyeceğine delalettir. Rüyada uçurumdan kurtulmak, rüya yorumcularına göre, başınıza gelecek olan tüm zorlukların ve sıkıntıların üstesinden geleceğinizin işaretidir.

Rüyada Uçurumdan Arabayla Düştüğünü Görmek

Rüyada uçurumdan arabayla düştüğünü görmek, mal kaybetmeye, sıkıntıları aşmak için elinizdeki parayı kullanmaya, çekilen dertlerin sadece sizi değil sevdiklerinizi de etkileyeceğine yorumlanır. Rüyada uçurumdan arabayla düşmek, rüya yorumcuları açısından başınıza gelecek olan çok büyük tehlikelerin habercisidir.

Rüyada Uçurumdan Atladığını Görmek

Rüyada uçurumdan atladığını görmek, zamanınızı yanlış kişilerle ve yanlış işlerle harcadığınıza, hayatınızı tehlikeye attığınıza ve yasadışı işler yapan insanlarla arkadaşlık yaptığınıza yorumlanır. Rüyada uçurumdan atlamak, bile bile kendinizi içinden çıkılmayacak zor durumlara sokacağınızı gösterir.

Uçurum İle İlgili Diğer Rüyaların Anlamı ve Yorumu

Rüyada bir uçurum kenarında olduğunu görmek, başarıya ulaşmak için çok çalışmanız gerektiğine, hedefinize giden yolda birçok sıkıntıyla karşılaşacağınıza alamet eder. Ayrıca uçurumun kenarında durmak, büyük bir belaya bulaşmak üzere olduğunuzun da habercisidir.

Rüyada birini uçuruma ittiğini görmek, büyük bir talihsizlik yaşayacağınızın işaretidir. Etrafınızdaki insanlara karşı dürüst olmadığınıza, çevrenize karşı iyi davranmadığınıza, kısaca doğru olan şeyleri yapmamaya yorumlanır.

Rüyada çok derin bir uçurum görürseniz; yakın bir zamanda çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın ölümü ile yüzleşeceğinize, sıkıntılarla uğraşmaya ve çok üzüleceğiniz durumlara işarettir.

Rüyada bir uçurumdan yuvarlandığını görmek; iş hayatınızda büyük sorunlar yaşayacağınıza ayrıca evlilik hayatınızda da mutlu olamayacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir