RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek

İnsan ve hayvanların damarlarında dolaşan kırmızı renkte hayati sıvıya verilen isim olan kan, rüyada görülürse sizin kötü zamanların başladığının habercisidir. Rüya tabircileri kan görülmesini kötüye yormuş, kan dışarı çıkarsa güç kaybetmeye fakat vücudun içinde ise gücü ve enerjiyi temsil eder demişlerdir.

Üzüntüye, neşenizi kaybetmeye, hayata olan güveninizin sarsılmasına, acı duymaya gibi daha bir şekillerde olumsuz anlamlara geldiği söylenmiştir. Kan görmek, sevdiğiniz kişiyle ilişkinizde meydana gelecek sorunlar, hastalığa yakalanmak, iş hayatında başarısızlık ve çok büyük hayal kırıklıkları demektir.

Rüyada kan görmek, yeni nesil rüya yorumcuları için, iyi giden her şeyin bozulmasına, tıkırında işleyen işlerin sarpa sarmasına, kişinin malında azalmaya yorumlanır. Yine bu rüya, arkadaşlarınıza dikkat etmeniz konusunda sizi uyarırken, güven duygunuzun sarsılacağını söyler.

İÇİNDEKİLER
1. Rüyada Kan Vermek
2. Rüyada Kan Kustuğunu Görmek
3. Rüyada Kan Tükürdüğünü Görmek
4. Rüyada Başkasından Kan Aktığını Görmek
5. Rüyada Kan Aldırdığını Görmek

Rüyada Kan Vermek

Rüyada kan vermek, malınızın ve mülkünüzün bir kısmını hayır işleri için kullanacağınıza, paranızı çarçur etmemeniz gerektiğine işaret eder. Aynı rüya, yeni yatırımlar için para ayırmanın şimdilik tehlikeli olduğuna, düşünmeden girilen işlerde başarısız olmaya işaret eder. Rüyada kan verdiğini görmek, bir kısım rüya yorumcusuna göre kişinin çok zor dönemlerden geçeceğine fakat bu dönemleri ailesi ve akrabalarının yardımıyla kısa sürede atlatacağına yorumlanır.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada kan kustuğunu görmek, uzun zamandır yanınızda olan ve değer verdiğiniz yakın bir arkadaşınızdan ihanet görmeye yada size karşı davranışlarının değişmesine alamet eder. Rüyada kan kusmak, aklınızdan çıkmayan bir olaydan dolayı üzüntü duymaya, birine yaptığınız kötülüğü üzerinizden atamamaya delalet eder. Bazıları da böyle rüyaları, kişinin hastalığı varsa o şifa bulacağına yorarlar.

Rüyada Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyada kan tükürdüğünü görmek, ne kadar sıkıntı çekerseniz çekin belli bir süre sonra tüm bu dertlerin sıkıntıların son bulacağını ifade eder. Bazıları bu konuda aşırı olumsuz yorumlar yapmış, sağlık sorunlarından dolayı kişinin doktora gidip tedavi olacağını, zamanınızı enerjinizi boş işlerde kullandığınızı söylemişlerdir.

Rüyada Başkasından Kan Aktığını Görmek

Rüyada başkasından kan aktığını görmek, tehlikeyi simgeler. Yeni tanışacağınız insanlarla konuşurken, onların hareketlerini, size karşı davranışlarını iyi gözlemleyin çünkü içlerinde gizledikleri niyetleri başka olacak. Yine bu rüya, etrafınızdaki yüzünüze gülen her insanın niyetinin iyi olmadığını gösterir.

Rüyada Kan Aldırdığını Görmek

Rüyada kan aldırdığını görmek, size söylenecek kötü sözlere, günahları için pişman olup af dilemeye, kişinin işlerinde uğrayacağı engellere yorumlanır. Bu rüya sadece kötü şekilde yorumlanmamış, birileriyle yapılacak ortak işlere, iş dolayısıyla bir yerden başka yere gitmeye, girdiği işte başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada kan aldırmak, rüya tabircilerine göre kadın için bahtının açık olmasına, devlet işinde çalışmaya başlamaya, genç kızlar için evlenmeye şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir