RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Jöle Görmek

Rüyada Jöle Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada jöle görülmesi, kısa sürede güzel haberler almaya ve arkadaşlarınızla sevdiklerinizle çok eğleneceğiniz güzel bir davete katılmaya işarettir. Rüyada jöle görmek, rüya yorumcularına göre oldukça rahat olduğunun ve arkadaşlarına güvendiğinin alametidir. Size olan sadakatlerinden emin olabilirsiniz. Ancak ilerleyen zamanda, size karşı denenebilecek ‘kirli numaralar’ aramalısınız. Bu, özellikle iş yaşamınız için geçerlidir.

Yeni nesil rüya tabircilerine göre rüya jöle görmek kısmetinizin açılmasına delalet eder. Eğlence, parti ve yeni arkadaşlıklar edinmek manasına gelir. Aynı zamanda korku ve güvensizliği temsil eder.

Rüyada jöle yemek, çok yakın bir zamanda bir şeyler yapacağın anlamına gelir. Bu yapacağınız iş size muazzam ama kısa vadeli bir zevk getirecek. Rüyanda yuvarlanan jöle görmek, akrabaların hakkında güzel haberler alacağını gösterir.

Rüyada jöle, varlıkla yorumlanır. Rüyada jöle yediğinizi görmek sağlığınızın yerinde olduğuna, jöle yaptığınızı görmek, sağlık kontrolü için bir hastaneye gideceğinize, jöle satın aldığınızı görmek hastaneden sağlık raporu aldığınıza delalet eder.

Rüyada farklı renklere sahip jöleyi görmek, iş hayatında yeniliklere işaret eder. Rüyada suyla karıştırarak saçına jöle sürdüğünü görmek, yüz yüze görüşmeleri ifade eder. Rüyada saça jöle sürmek ama saçın sert olduğunu görmek, arkadaşlarınızla çatışma yaşayacağınızı gösterir. Rüyada jölenin saç diplerine işlediğini görmek, okul hayatı ile ilgili sorunlarının yakında ortadan kalkacağını gösteriyor.

Rüyada jöle kokusu görmek, ofisinizde yanlış işler yaparak kendinizi zor durumda bırakacağınızı gösterebilir. Jölenin kokusu iyiyse, ailenizde sıcak bir sohbeti ifade eder. Jölenin kokusu kötüyse, parasal rahatlama anlamına gelir.

Rüyada jöle sattığını görmek, başlayacağınız işlere kolayca adapte olacağınızı gösterir. Rüyada jöle almak görmek, işinle ilgili sorun yaşayacağın ama sonra bu işin tekrar düzeleceğine işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir