RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Jilet Görmek

Rüyada Jilet Görmek

Rüyada görülen jilet, çok uzun süredir belirsiz bir şekilde bitmesini beklediğiniz bir işten güzel haberler alacağınızın işaretidir. Rüyada jilet görmek, bir kısım rüya yorumcusuna göre ise, çatışmaları, moral bozukluğunu ve hatta tehlikeyi sembolize eden tamamen olumsuz bir işarettir. Kişinin korkularıyla yüzleşeceği anlamına gelir.

Rüyanda jilet ile tıraş olmak, bir arkadaşınla problemini paylaşacağına, sonra bu arkadaşının sana yardım edeceğine ve rahatlayacağına delalet eder. Rüyada jiletle tıraş olduğunu görmek, diğer bir kısım rüya yorumcusuna göre yakında kandırılabileceğin anlamına gelir. Gözünüzü açık tutmalı en yakın arkadaşlarınıza güvenebileceğinizden emin olmalısınız.

Rüyada temiz, yeni, parlak jilet güç anlamına gelir. Elinde böyle jilet olduğunu gören insan, başkalarından daha üstün bir duruma gelir ve kıskanılır. Fakat jilet paslı ve körse insan başarıya ulaşacağını düşünerek kendini aldatmaktadır.

Rüyada Jilet Görmenin Anlamı ve Yorumu

Bir jilet ile oynadığınızı ve jiletin rüyanızda sizi kesmediğini görmek, korktuğunuz kişinin size zarar vermeyeceğini ve huzura kavuşacağınızı gösterir. Bir jilet ile oynarken kendinizi keserseniz ve bundan dolayı rüyanızda acı çekerseniz, ailenizden biri için mücadele eder ve mağlup olursunuz. Bir jilet sizi kesse de, acı çekmezseniz mücadeleden kazanan olarak ayrılırsınız.

Rüyanda kırık bir jilet görmek, öğrenciyseniz sınavı rahatça geçeceğiniz anlamına gelir. Eğer bir çalışansanız, başarılı bir toplantıya katılacaksınız.

Bir jilet aldığınızı veya bir kişiye verdiğinizi görmek, sırrınızı arkadaşınıza açıklayarak kendinizi rahatlatacağınızı gösterir.

Rüyanda jilet satmak, öğreneceğin bir sır yüzünden sıkıntı yaşayacağını gösterir. Rüyanda elinde jilet olan insanları görmek, yakında başa çıkacağın zor bir durum anlamına gelir.

Rüyada jiletle kıl almak, işlerinizin yolunda gitmesine, aile içindeki sorunların son bulmasına, iş hayatında yaşanan karmaşanın bitmesine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir