RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Jüpiter Görmek

Rüyada Jüpiter Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada Jüpiter görmek, kendimiz veya başkaları hakkında çok önemli bir şey öğrenmenin eşiğinde olabiliriz. Jüpiter bazen aydınlanmanın bir işareti olabilir.

Güneş sistemimizdeki gezegenlerin en büyüğü olan Jüpiter, genellikle bolluk ve zenginlik ile de ilişkilendirilir. Birçok insan bunu para çekmek veya iş başarısı için şanslı bir işaret olarak ilişkilendirir.

Bu gezegeni görmek devlet başkanının yardımcısına ve maliye bakanına, Jüpiter’in ayla birlikte görülmesi alım satıma, rızık ve dünyalığa, saygınlık ve itibara delalettir. Rüyasında Jüpiter yıldızını gören, çalışma gücünü kaybedecek ve bir hastalığa yakalanacak demektir.

Jüpiter genellikle kişisel gelişim ve bilgelik ile ilişkilendirilir. Bu bir gerçeklik ve bilgelik gezegenidir ve çoğu zaman rüyalarımızda göründüğünde, daha derin bir gerçeği veya bir durumu anlamayı aradığımız anlamına gelir.

Rüyada Jüpiter’e gitmek, çok şanslı bir zamanda olduğunuzun işaretidir. Başarmaya çalıştığınız her şey başarılı olacaktır. Kontrol altına alma ve hayattan ne istersen onu yapma zamanı. Gezegenin gökyüzünden düştüğünü görmek, önemli kararlar vermenin zamanı olmadığı konusunda uyarıda bulunabilir.

Jüpiter’i Ay’la bir rüyada görmek refah ve prestiji temsil eder. Hayatta yükseldiğinin bir işaretidir. Aradığınız başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak çok değerli bir şey alıyor veya satıyor olabilirsiniz. Jüpiter’in gökyüzünde yandığını veya alçaldığını görmek, yaratıcı toplantıların veya hayatınızda başarıya ulaşma taahhüdünün bir işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir