RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Itır Çiçeği Görmek Ne Demek?

Rüyada ıtır çiçeği görmek ne demek, sayfamızda, hoş kokusu ile yaklaşık 15 yada 50 cm boylarında olan, çeşitli renklerdeki ıtır bitkisinin rüya içerisinde görülmesinin anlamını açıklayacağız.

Itır, geçmişten günümüze kadar şifasıyla, özellikle de bağırsakların temizlenmesinde etkili olmasıyla çay olarak yıllardır içilen bitkilerden birisidir. Itır çiçeği ise, 5 yada 10 yapraktan oluşan beş parçalı bir çiçektir. Rüyada ıtır çiçeğinin görülmesi rüya yorumcuları açısından çok iyi yorumlanmış, gören kişinin yolunun açık olduğunu belirtmişlerdir.

Rüyada ıtır çiçeği görmek, sizi üzen ne sıkıntınız varsa çözüleceğine, yaptığınız kötü işleri bırakıp temiz bir insan olacağınıza, kısmetinizin açık olacağına yorumlanır.

Bazı rüya yorumcuları ıtır çiçeği rüyasını, geçmişten ders alıp bir daha aynı hatalara düşmemek, bol para kazanmak, af dilemek, ailevi sıkıntıların son bulması olarak tabir etmişlerdir.

Rüyada ıtır görmek, çok yakın bir zamanda üzüntülerinizin son bulacağına, sağlığınızın yerinde olmasına veya sağlıkla ilgili bir sıkıntınız varsa şifayı bulacağınıza şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada ıtır çiçeği tohumu ekmek, kişinin çok hayırlı ve ileride anasına babasına bakacak bir evladı olmasına işaret eder. Bazıları da ıtır çiçeği tohumunu ömrünün sonuna kadar mutlu yaşamak olarak yorumlarlar.

Rüyada bir saksıda ıtır çiçeği görmek, görülme şekline göre yorumu farklılaşan rüyalar arasındadır. Eğer taze ve canlı ise, evlilik ve bereketli bir iş şeklinde yorumlanırken, kurumuş ise, aileden birisinin sağlık sorunlarına yada bir miktar para kaybına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir