RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Jokey Görmek Ne Demektir?

Rüyada jokey görmek ne demektir? Sayfamızda, yarış atlarının üstüne binen, küçük yaşlardan itibaren bu iş için eğitilen ve fiziksel yapısı yapısı buna uygun olan kişilere verilen isim olan jokeyin rüyada görülmesi ne anlama gelir açıklamaya çalıştık.

At yarışlarında yarış atlarını kullanan, boyu ve kilosu ile bu işe uygun olan ve bu amaçla büyüyene kadar yetiştirilen kişiler jokey olarak adlandırılır. Birinin rüyasında jokey görmesi, isteklerine kavuşmak, müjdeli haberler almak ve yolculuğa çıkmak manasına gelir. Şimdi bunları daha derinlemesine inceleyelim.

Rüyada jokey görmek, büyük çabalar sonucu istediğini elde etmeye, beklemediğiniz bir yerden hediye almaya, rakiplerinizi yenmek için mücadele içerisine gireceğinize yorumlanır.

Rüyada görülen jokey, enerjinizi, gücünüzü, bir işi başarmak için harcayacağınıza, bazı şeyleri elde etmek için gerekirse kötü yollara başvuracağınıza alamet eder.

RÜYADA JOKEY

1. Beklemediğiniz yerlerden sürpriz şeyler gelmesi.

2. Şüpheli şekilde para kazanıyor olmak.

3. Aşırı hırs sahibi olmak ve istediğini elde etmek için her şeyi göze almak.

4. İnsanlarla iyi ilişkiler kurmak olarak yorumlanabilir.

Rüyada jokey olduğunu görmek, ticaret yapan için çok mal ve para kazanmayı, kendisinde veya yakınında bir hastalık varsa iyileşmeyi, maddi anlamda kötü ise durumunun iyileşeceğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir