RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Tebbet Suresini Okumak, Dinlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tebbet suresini okumak, dinlemek ne anlama gelir sayfamızda, Kuranın 111. suresi olan ve 5 ayetten oluşan Tebbet suresinin rüyada görülmesi hakkında yapılan yorumları açıklayacağız.

Rüyada Tebbet suresi görmek, rüya tabiri yapan kişiler tarafından dikkat edilmesi gereken rüyalar arasında olduğu belirtilmiştir. Tebbet suresi rüyası, size ve ailenize uygun olmayan bir kadına, kazandığınız parayı helal işlerde değil de haram işlerde harcayacağınıza işaret eder.

Rüyada Tebbet suresini okumak, başka insanları kandırarak iş yapacağınıza, bu kötü huylarınızdan vazgeçmeniz gerektiğine, insanların gözün sevilmeyen birisi olmaya yorumlanır. Tebbet suresi okuduğunu görmek rüyası, size uyarı niteliği taşıyan, yanlış huylarınızı değiştirmeniz gerektiğini belirten bir alamettir.

Rüyada Tebbet suresini dinlemek, aynen diğerinde olduğu gibi bunda da, kötü huylarından dolayı toplumun sevmediği bir kadınla evlilik yapacağınıza, bu kadın sayesinde malını mülkünü kaybedeceğine, çocuk sahibi olmamaya yada az olmasına işaret eder.

Rüyada Tebbet suresi ezberlemek ise, büyük zorluklar içerisinde uzun bir ömür geçirmeye, bir türlü işleri yoluna koyamayacağına ve arkadaşlarının hep yanlış kişiler olduğuna delalet eder.

Ibni Şirin’e göre, rüyasında bu süreyi okuyan veya okunduğunu duyan hilekar olur. Fena huylu bir kadınla evlenir. Bu kişi malını kötü yerlerde harcar. Bir başka rivayete göre de: Rüyada Tebbet süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; az çocukla rızıklanmaya ve uzun ömre işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir