RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Züccaciyeci Görmek

Son Güncelleme: 13.09.2020 14:38

Züccaciye demek kap kacak, tencere, tava, cam yada porselen gibi maddelerden yapılmış eşyaları satan kimselere denmektedir. Peki bir kişinin rüyasında züccaciyeci görmesinin anlamı ve yorumu nedir açıklayalım.

Bu rüyanın tabirine bakmadan önce sizlere bardak için yapılmış yorumlara da bakmanızı öneririm çünkü genelde ikisi aynı çıkmaktadır. Hayırlı nesil ve ilim öğrenmek ile açıklanmıştır. Bu rüyanız aslında çok güzel neticeler alacağınızın işaretidir ve sizin için gelecekte iyi şeylerin habercisidir.

Rüyada Züccaciyeci Görmek Ne Anlama Gelir

Cam, sırça, porselen vs.den mamul eşya satan kimseyi görmek hayırlı nesle, çocuklara aşırı düşkün olmaya, ilim öğrenmeye delalet eder. Züccaciyenin tabiri bardak gibidir. (Lütfen bardak tabirine bakınız.) Bu rüya kadın tarafından görülürse mal, mülk ve para olarak yorumlanır.

Rüyada züccaciye eşyaları yada eşyası almak

İş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, atılıma geçeceğine inanılır. Başka bir tabire göre ise namus ve ahlakınızdan şüphe edenlerin olduğuna, canınızın sıkılacağına delalet eder.

Züccaciye eşyaları eşi tarafından gelecek paraya, sevdiği birisinden göreceği aşırı muhabbete işarettir. Züccaciye eşyası asil ve hürmetli kimseye alamettir. Çeşit çeşit züccaciye eşyaları ise çocukları sevmeye delalettir.

Rüyada züccaciye eşyaları görmek

Maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak işaret etmektedir.

Alınan eşya oranında kişinin kazanacağı hayırdır. Bolca eşya almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, evliler içinse sürekli olan bir işe yorumlanır. Züccaciyeden bardak alınması iyi haber anlamına gelir. Tabak satın almak iyi, güzel olaylar olacağına yorumlanır. Züccaciyeden alış veriş yapmak rüya sahibinin zengin olacağına işaret eder.

Rüyada züccaciye dükkanına girmek

Mantıklı hareket etmeye, şükretmeye, hayatı severek yaşamaya, işinizde başarıya ve sıkıntı çekmemeye, aynı zamanda kişinin hedefine ulaşmakta sıkıntı yaşamamasına delalet eder.

Rüyada züccaciye dükkanı mağazası görmek

Stresli ve gergin günlerin yakın zamanda bitmesine ve güzel bir hayata adım atmaya, bolluğa ve berekete delalet eder. Rüyada züccaciye dükkanı açmak ise zengin hayata, istenilen makama ve hayır duaların kabul olmasına, malının hayrını yapmaya yorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir