RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Uzay Görmek

Ne olduğu, boyutları ve nerede bittiği henüz keşfedilemeyen bütün her şeyi içerisine alan sınırsız olduğu sanılan boşluğa verilen isim olan uzay rüyada görülürse, sizin yaratıcılığınızla, yeni keşiflere olan merakınızla ilgilidir.

Rüyada uzay görmek, şimdiye kadar öğrenmediğin hiç bilmediğin yeni şeyler öğrenmeye, kendini geliştirmeye, olaylara eskisi gibi değil de farklı bakış açısıyla bakmaya başlamaya işarettir. Kısaca söylemek gerekirse, olgun bir insan olmak olarak tabir edilir.

Uzay rüyaları çoğu zaman aynı şekilde yorumlanmaz. Her tabircinin kendisine has yorumu olduğu için biz ortak noktalarına bakarak bir sonuca varmaya çalışacağız. Rüyada uzay görülmesi geneline göre, hayallerinden vazgeçmeye, hedeflerinden sapmaya, odaklanması gereken işleri yerine başka şeylerle ilgilenmeye yorumlanır.

Şimdi uzay rüyalarını daha geniş kapsamlı bir biçimde ele alarak uzayla alakalı diğer rüyalarında açıklamasını ve yorumunu sizlerle paylaşalım.

İÇİNDEKİLER
1. Rüyada Uzaya Gitmek
2. Rüyada Uzay Gemisi Görmek
3. Rüyada Uzaya Çıktığını Görmek
4. Rüyada Uzay Mekiğine Bindiğini Görmek
5. Rüyada Uzaydan Dünyaya İndiğini Görmek

Rüyada Uzaya Gitmek

Rüyada uzay gitmek, gerek etrafınızdaki insanlar hakkında gerekse iş hayatınızda hiç bilinmeyen yeni şeyleri öğreneceğinize yorumlanır. Bundan başka, bazı kişiler hakkında görmemeniz gereken durumları fark edeceğinize, insanlara ve hayata farklı bir gözle bakmaya başlayacağınıza yorumlanır. Rüyada uzaya gittiğini görmek, rüya tabircilerine göre kişinin yeni öğrendiği şeylerle olgunlaşmaya başlayacağı, bilgilerinin yanlış olduğunu far edeceği, kendine güvenini kazanacağı demektir. Öğrenilen bu yeni şeyler size maddi manevi anlamda büyük olanaklar tanıyacak, zenginleşeceksiniz.

Rüyada Uzay Gemisi Görmek

Rüyada uzay gemisi görmek, sonucunu tahmin edemeyeceğiniz yeni deneyimler veya yeni mücadeleler içerisine gireceğinize yorumlanır. Bu yeni durumlar için dikkatli hareket etmeli vereceğiniz kararları akıl süzgecinden geçirmeden onaylamamalısınız. Uzay gemisi rüyası gören kişinin rüya esnasında hangi duyguları yaşadığı da önemlidir. Korkuyor mu, neşeli mi, sakin mi, kendisini güvenlik içerisinde görüp görmediği gibi duygularını hatırlamalıdır.

Rüyada Uzaya Çıktığını Görmek

Rüyada uzaya çıktığını görmek, gelecek için çok uç noktalarda hayaller kurduğunuzun göstergesidir. Daha akla mantığa uygun planlar ve gelecek için yatırımlar içerisine girmelisiniz. Rüyada uzaya çıkmak, rüya yorumcularına göre olmayacak şeyler için uğraşıp didinmek yerine hedeflerinizi daha görünür ve olası şeylerden seçmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Uzay Mekiğine Bindiğini Görmek

Rüyada uzay mekiğine bindiğini görmek, yakında elinize geçecek olan büyük miktarda paraya, hayallerin gerçekleşmesine, maddi kazancı yüksek yeni projeler için anlaşma yapmaya, hastalığın varsa şifa bulmaya yorumlanır. Rüyada uzay mekiğine binmek, rüya tabircileri açısından kişinin sürpriz şekilde hayatının değişeceğinin habercisidir.

Rüyada Uzaydan Dünyaya İndiğini Görmek

Rüyada uzaydan dünyaya indiğini görmek, hayırlı haberler almaya, kazancının artıp mal mülk biriktirmeye, işlerinin iyi gitmesine, halkın gözünde şanının ve namının olmasına işarettir. Rüyada uzaydan dünyaya bakmak, ferah ve huzur içerisinde bir yaşam sürmeye, sonuç beklediği bir işten güzel olumlu haberler almaya yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir