RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Uyumak Görmek

Rüyada uyumak görmek, kişinin bulunduğu yer ile, nasıl uyuduğu ile tabiri değişmektedir. O yüzden rüyanızda nasıl şekilde ve nerede uyuduğunuzu iyi düşünmeli ona göre bir yorumuna bakmalısınız.

Rüyalarımızı uyurken gördüğümüz halde birde rüya içerisinde insanın kendisini uyurken görmesi ne kadar garip değil mi? Rüyada uyumak ve uyanmak düşünüldüğü zaman en garip rüyalar arasında gösterilmesi anormal olmayacaktır.

Rüyada uyuyan birini görmek, psikolojik sorunlarla uğraşmaya, parasal yönden kötü durumda olmaya, maddi kazanç sağladığı işini kaybetmeye yorulur. Başka bir rüya yorumcusuna göre, rüyada başka birinin uyduğunun görülmesi, etrafınızda olan bitenlerden habersiz olduğunuzu ifade eder. Ayrıca böyle bir rüya sorunlarla savaşmak yerine görmezden gelmeyi tercih ettiğinizi size söyler.

Rüyada uyumak, gerçek hayatta dinlenmek gerektiği anlamına gelebilir. Bazıları içinse böyle bir rüya, iş hayatında yaşanacak olumsuzlukları, ahlak yönünden zayıf olmayı temsil eder. Alternatif olarak benim görüşüme göre, hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak için, bazı şeyleri bitirmeniz gerektiği konusunda bu rüya sizi uyarır.

Rüyada kendinizi güzel mekanda uyurken görürseniz, tüm sevdiğiniz insanlarla hayatın stresinden, gürültüsünden ve dertlerinden uzak mutlu bir hayat süreceksiniz demektir. Eğer uyuduğunuz yer çok kötü bir yer ise, o zaman hastalanacağınız ve sevdiklerinizle ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyada sırtüstü uyumak, herkesin çalışmak istediği, hakları iyi maaşı dolgun bir iş yerinde çalışmaya, burada terfi almaya, para biriktirmeye yorumlanır. Bunun tam tersi olan yüzüstü uyumak ise, elinizdeki parayı kaybetmeye, işten atılmaya, durumu iyi biriyken yardıma muhtaç birisi olmaya yorumlanır.

Rüyada yolda uyuduğunu görmek, hayata olan bağlılığının kaybolmasına, ümitlerinin teker teker tükenmesine ve ihtiyacından dolayı çok çalışmaya işaret eder. Rüyada ayakta uyuduğunu görmek ise, gam ve kederken kurtuluşa ermeye, sıkıntıların bitmesine, hayatının düzene girmesine yorumlanır.

Rüyada kendinizin değil de başkasının evinde uyuduğunu görmek, çok çalışmanızın karşılığını alacağınızı, rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğinizi ifade eder. Rüyada iş yerinde uyumak ise, parasal sıkıntı çekmeyi, borçlarını ödeyebilmek için uzun süreler çalışmayı, çeşitli aksaklıkları belirtir.

Rüyada yatakta uyumak, iç huzurunuzun tadını çıkardığınızın ifadesidir. Hiç bir şey için endişelenmeye gerek olmadığını, mutlu olacağınızı, birisi tarafından korunmayı işaret eder.

Rüyada uyumak istemek, karşınıza çıkan fırsatları farkında olmadan geri teptiğinizi gösterir. Böyle bir rüya uyarı niteliği taşır çünkü fırsatları kaçırıyor, gözünüzün önündekileri görmüyorsunuz. Dikkatli olmalı, karşınıza çıkacak böyle fırsatları geri tepmemelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir