RÜYA TABİRLERİ

Rüyada diken görmek

Rüyada diken görmek, iş dünyasındaki engelleri ve zorlukları yansıtır. Bunun yanında sizi kıskanan kimselerin olduğuna, bu kişilere karşı tetikte olmanız gerektiğine, işlerinize engeller çıkardıklarına yorumlanır.

Diken, pek çok insan tarafından hoş olmayan bir şeyle ilişkilendirilir. Bu nedenle, bu rüyanın, yapılan planların uygulanmasında, karşınıza çıkacak olan zorlukları önceden söylediğini söyleyebiliriz. Öte yandan, diken büyük bir felaket değildir, bu nedenle bu rüyadan sonra büyük felaketler beklemeyin.

Rüyada görülen diken, söz dinlemeyen, agresif, etrafına ve size karşı devamlı saldırgan olan birisiyle tanışacağınıza yorumlanır. Diken, kendisinden başkasını görmeyen, etrafına kendi istediklerini yaptırmaya çalışan, diğer insanları umursamayan birisine alamet eder.

Rüyada dikenlere düşmek, ilk bakışta beklenmedik çılgın aşkı yansıtır. Ayrıca hayatın sonuna kadar mutluluk içerisinde yaşamak olabileceği gibi, hayal kırıklığını da yansıtabilir.

Rüyada diken görmek, herkese çok fazla güvendiğinizi, etrafınızın kötü insanlarla dolu olduğunu, çok sevdiklerinizin bile sizinle kötü planları olduğunu ifade eder.

Dikenli çitlere takılmak, bu iş ortaklarıyla, meslektaşlarınızla veya sosyal hayatınızda kıskançlık ve çekişme ile ilgili sorunları gösterir.

Dikenleri vücudunuzdan çıkarırsanız, planlar ve amaçlanan işlerle ilgili zorluklar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Başınızdaki dikenli taç, beden ve zihin acısını gösterir.

Rüyada diken batması, alay ettiğiniz, sevmediğiniz küçümsediğiniz durumların aynısının başınıza gelmesini işaret eder. Bazı yorumcularda, rüyada diken battığını görmek, her şey iyi giderken karşınıza çıkacak olan engelleri ve tehlikeleri temsil eder. Bazılarıysa diken batmasını, zor durumda olan birisine yardım edeceğinizi ve hayır duası alacağını söylerler.

Rüyada yeşil diken görmek, özverili ve planlı çalışmaları sayesinde kişiye tanınma ünlü olma fırsatının geleceğini gösterir. Bu sayede saygınlığınız artacak, gıpta ile bakılan birisi olacaksınız demektir.

Rüyada diken kopardığını görmek, maddi sıkıntı çekmeden hayatını sürdürmeyi ifade eder. Etrafınızda size zarar vermek isteyenlerden uzaklaşacağınıza, sizi kötü yollara sürüklemek isteyenleri ise çevrenizden uzaklaştıracağınıza yorumlanır.

Rüyada diken çıkarmak, hayatınızda ne kadar kötü alışkanlığınız varsa bırakacağınızı, iyi bir insan olacağınızı, zor günlerinde arkadaşlarınızın yardımını göreceğinizi ifade eder.

Rüyada diken topladığını görmek, büyük atılım ve kişiye prestij kazandıracak yeni bir işin habercisidir. Kişi bu sayede maddi durumunu düzeltecek, büyük paralar kazanacak, sıkıntıları geride bırakıp mutlu bir hayata adım atacak demektir.

Rüyada batan dikeni çıkarmak, yapılan hatalar için af dilemeye, iyi bir insan olmaya, önüne çıkacak fırsatları değerlendirip kazanç getiren işlere girmeye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir