RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Üflemek Görmek

Son Güncelleme: 05.09.2020 20:11

Rüyada Üflemek Görmek Ne Anlama Gelir?

Dudakların büzülerek soluğunuzun bir şey üzerine hızla verilmesi işlemine denen üflemek, çeşitli anlamlar içermektedir. Öncelikle gördüğünüz rüyaya dikkat etmeli, rüyadaki diğer yan etmenleri dikkatlice hatırlamaya çalışmalısınız.

Rüyanızda neye üflüyorsunuz? Burada üflenen şeyi tahmin ederek başlıklar içerisinde anlamlarını sizlere yorumlamaya çalışacağız. Rüyada üflemek görmek, kimi zaman hayırlı bir şekilde, kimileri içinse pek iyi şeylerin olmayacağı hayırsız şekillerde yorumlanmıştır.

1- Üzüntüye,
2- Kedere,
3- Sır söylemeye,
4- Huzura kavuşmaya,
5- Sıkıntıya düşmeye,
6- Evlat sahibi olmaya,
7- Yeni karlı bir işe başlamaya delalettir.

Rüyada üflemek görmek, yapılan şeyin sonucunun iyi olmasına bağlı olarak iyi manaya, kötü olmasıyla ise kötü şekilde yorumlanır. Bazılarına göre açık şekilde sihir yapıldığı yada yapılacağına dikkat çekilerek, kendinizi sağlama almanız gerektiğine işaret edilmiştir.

Rüyada Ateşe Üflemek Görmek

Rüyada ateşe üflediğini görmek, yakınlarınızla aranızı bozmak için laf çıkarılacağına ve tartışmalar yaşanacağına işarettir. Fakat yemek yapmak için ateşe üflerseniz, evinizi geçindirmek için daha fazla çalışacağınıza yada sizin yararınıza olması için bazı kötü durumlara gireceğinize delalettir. Ateşei yanması için üflediğini görmek size karlı gelen bir işe para yatırmaya yorumlanır.

Rüyada üflemek görmek, yorumcuların büyük çoğunluğu için negatif anlamlar içerir. Üfleyerek söndürme eylemi gerçekleştirirseniz, hatalarınız neticesinde maddi manevi zararlar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Yere Üflemek

Size bir yakınınızın yada arkadaşınızın sırrını söyleyeceğine, bir başka yorumcuya göre ise, sizin hiç kimsenin bilmemesi gereken sadece sizin bildiğiniz bir şeyi başkasına söyleyeceğinize işaret eder.

Rüyada Okuyup Üflemek

Rüyada okuyup üflediğini görmek, zor zamanları geride bırakmaya, dertlerden sıkıntılardan kurtulmaya, sizin için huzurlu bir hayatın başlamasına alamet eder.

Rüyada bir kimse kendisinin hasta üzerine efsun ettiğini görmesi, hastalıklardan kurtulmaya, üzüntü ve kederin gitmesine işarettir. Sünnetin ve Kur’an’in dışında bir şeyle efsun etmesi ise yalancılığa ve riyaya işarettir. Bir kimse efsun ettiğini veya kendisine efsun ettirdiğini görse, batıl şeye işarettir. Eğer yapılan efsunda “Bismillahirrahmanirrahîm”, yahut Kur’an’dan bir ayet varsa bu rüya batıl şeylere işaret etmez. Efsun edilmiş bir suyu içtiğini yahut bir bardak içindeki okunmuş suyu başkasına içirdiğini gören kimsenin uzun ömürlü olmasına işarettir.

Rüyada Mum Üflemek

Rüyada yanan bir mumu üflediğini ve söndürdüğünü görmek, iyi anlamlar içermez. Her şey yolunda giderken bir hatanız sonucunda işlerin tam tersine döneceğine ve sıkıntı içerisine gireceğinize delalet eder. Lambayı söndürmek için üflediğini görmek ise bir kimsenin size karşı yaptığı kötü bir muameleden dolayı ona kızdığınıza ve sinirlendiğinize delalet eder.

Rüyаdа аteş yаkmаk için üflediğinizi görmek; kаrlı bir işe bаşlаyаcаğınızа, rüyаdа yаnаn bir mumu vs. söndürdüğünü görmek; kendi hаtаnızdаn dolаyı çok büyük bir sıkıntıyа düşeceğinize, birisinin yüzüne üflemek; üflediğiniz kişiyi bir işten dolаyı аldаtаcаğınızа, ellerini üfleyerek ısıtmаyа çаlışmаk; vаktinizi boş ve fаydаsız işlerle geçireceğinize, birinin yüzüne üflediğini görmek; üfleyen kişiye dikkаt etmek gerektiğine, bir kаdının cinsel orgаnınа üflediğini görmek; bu kаdınlа bir ilişki yаşаnаcаğınа ve kаdının hаmile kаlаcаğınа işаrettir.

Rüyada Üfürükçü Görmek

Rüyada üfürükçü görmek; kötü niyetli, çıkarcı, uğursuz biri olarak yorumlanır. Rüyada üfürükçü görmek; hastalığa, dedikoduya, kötülüğe, hasete delalet eder. Rüyada üfürükçüye gittiğini görmek; inançsızlık, dinsizliğe meyletme şeklinde yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir