RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Ölü Görmek Nedir? Neye Yorumlanır?

Son Güncelleme: 19.09.2020 02:10

Rüyada ölü görmek nedir? Neye yorumlanır sayfamızda, çok fazla tezat yorumu bir arada barındıran ve tabircilerin ayrıldığı rüyada ölünün açıklamasını ve yorumunu yapacağız.

Çok mutlu olmaya çünkü sevdiğiniz ve gördüğünüzde kıpır kıpır olacağınız birisinin yanınıza yada evinize geleceğinin işaretidir. Bazıları rüyasında böyle bir durumu gördüğü zaman korkarak uyanırlar ve birisini daha kaybedeceğini düşünürler ama işin aslı böyle değildir. Kesinlikle korkulmamalı çünkü ölü görmek yaşayan birisinin size gelmesi durumudur ki, buda sıradan biri değildir. Sizin değer verdiğiniz önemsediğiniz görünce neşeye boğulacağınız birisidir.

Rüyada Ölü Görmek

Hayatınızın kötü bir döneme girdiği anda sizi düşüncelere saldığı bir anda beklemediğiniz bir misafirin yanınıza geleceğine ve sizinde mutluluktan uçacağınıza alamet eder. Böyle rüyalar yadırgansa da aslında normal ve olağan bir durumdur. Korkulacak bir şey değil aksine hayatınızın monotonluktan kurtulacağının işaretidir.

Rüyada Ölü Yıkamak

Her insanda olduğu gibi bu rüyayı gören kişinin de hatalarının olduğu ve bu hatalarını düzeltmek için çabaladığına işarettir. Aslında bu rüya olacakları değil olması gerekenleri anlatan bir rüyadır. Yani sizin yapmanız gereken bazı şeylerin olduğunu göstermektedir. Rüyada ölmüş birini yıkadığını görmek, çevrenizde sıkıntısı olan insanlara yardım etmeniz onların derdini dinlemeniz ve elinizden geliyorsa ne eksiklikleri varsa gidermenize işarettir.

Bazıları için ise ölü birini yıkamak, varsa onun borçlarını alacaklılarına ödemeye işarettir. Rüyada ölünün, kendi kendini yıkadığını görmek ise, ölen kişinin oğlunun kızının yada varsa diğer yakınlarının üzüntü ve kederden kurtulmalarına, hayra ermelerine mal kazanmalarına ve çoluk çocuk sahibi olmalarına işarettir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölen birisinin görülmesi, bir insanın hayatında olan değişimlerin habercisidir. Gerek iş yaşamında gerekse ailenizle beraber çevrenizde oluşacak güzel gelişmelerin işaretidir. Rüyada ölmüş bir tanıdığınızı ki bu kişi ailenizden birisi yada akrabanız olan birisini görmek, maddi olarak güçlenmeye, helal rızk kazanmaya, hayırlı ömür yaşamaya alamet eder.

Rüyada Ölü Gömmek

Rüyada birini gömmek, zindana atılmaya, işlerinde aksamalara ve bu sebepten para kaybetmeye, borçlanıp yoksullaşmaya, sağlığının bozulup yatağa düşmesine işarettir. Bir yandan da rüyada ölü gömmek, kendisine bir yerden kalacak, değeri çok yüksek olan mirasa alamet eder.

Rüyada zaten ölmüş olan ölü birini gömmek ise, uyarı niteliğindedir ve kişinin başkalarının sırlarını saklaması kimseye anlatmaması hatta unutması manasına gelir. Diğer taraftan rüyada ölen birini gömmek hiç ter dökmeden, iş hayatına atılmadan kazanacağı yada edineceği mal anlamı taşır.

Rüyаdа kendinin ölüp dirildiğini görmek; isteklerinize kаvuşаcаğınızа, ölü birine bir şey vermek veyа аlmаk; bolluk içinde yаşаyаcаğınа, ölü bir kаdını doğururken görmek; uzun süredir görülmeyen bir аkrаbаdаn hаber аlınаcаğınа, ölmüş bir аdаm görmek; sevilen bir dostu kаybetmeye, bir ölünün tekrаr dirildiğini görmek; güzel bir hаber аlmаyа ve bozulаn işlerin tekrаr yolunа gireceğine işаrettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir