RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Irgat Görmek

Son Güncelleme: 03.10.2020 04:22

Rüyada Irgat Görmek Ne Anlama Gelir?

Tarımda yada yapı işlerinde çalışan kişilere ırgat denmektedir. Peki rüyada ırgat görmenin anlamı ve yorumu nedir? Birisi rüyasında yada tarlada ırgat görürse bu ne demek? İşte bur sorularımıza cevaplarımız burada.

Rüyada ırgat görmenin yorumu yapılırken ilk başlarda iyi şeyler söylenmemiş ama ırgatın durumuna göre yada sizin ırgata davranışınıza göre rüya iyiye çıkacak şekilde yorumlanmıştır.

Sıkıntılar, dertler yada başınıza bir bela geleceğine dair tabirciler rüyada ırgat görmeyi yorumlamışlar. Irgatın durumuna göre de sizlerin bu zor zamanlardan çıkıp çıkamayacağınızı anlatmışlardır.

Rüyasında terlemiş içinde ırgat gören bir kişinin, başına bir felaket gelebilir. Eğer rüyayı gören kişi ırgatın terini silerse, rahatlayacak demektir.

Rüyada ırgat gibi çalıştığınızı görmek, büyük bir sıkıntı içinde bulunduğunuza işarettir. Bir binada veya tarlada çalışan bir ırgat görmek, bir felaketin üzerinizde dolaştığına, sadaka vermeniz gerektiğine delalet eder.

Çalışan bir ırgata sigara, su gibi her hangi bir ikramda bulunduğunu görmek yakında feraha çıkacağına ve sevineceğine delildir.

Rüyada evinizde veya tarlanızda, yahut bahçenizde ırgat çalıştırdığınızı veya bir yerde kendinizin çalıştığını görmek, yakında kendi başınıza bir iş kuracağınıza; bir tanıdık vasıtası ile bir şirket veya kuruma girerek orada oldukça önemli bir vazife alacağınıza, maddi durumunuzun oldukça iyi bir hale geleceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir