RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Beddua Görmek

Son Güncelleme: 15.09.2020 21:32

Rüyada beddua etmek ne anlama gelir? Başkasına etmek olursa ayrı, kendisine edildiğini görürse daha başka anlamlar içeren rüyada beddua görmek neye işarettir?

Çok hayra alamet etmeyen bir rüyadır ve kişinin kendisine dikkat etmesi davranışlarını gözden geçirmesine işaret edilmektedir. Başına bir bela geleceğine, kederlenmeye ve sıkıntılı bir hayat yaşamaya delalet eder.

Bu rüyayı tam anlayabilmek için beddua nedir bilmek gerekiyor. Bir başkasına yada kişinin kendisine iyi olmayacak şekilde kötü telkinde bulunarak, intizar etmesine duada bulunmasına denir.

Rüyada Beddua Etmek

Çok hayırlı bir rüya değildir. Gözlerden yaş akacağına, çok sıkıntınızın ve derdinizin olacağı bir zamana uğrayacağınıza, zor durumda kalacağınız sizi belalara sokacak durumlara gireceğinize alamet eder. Rüyada beddua ettiğini görmek, iyice tasarlamadan düşünmeden kararlar almaya ve sonunda bu yanlışları yüzünden tehlikeye girmeye işaret eder. Hem maddi anlamda hemde manevi şekilde sizi zor durumda bırakacak bir sürece gireceksiniz.

Rüyada beddua görmek, öfkenizi kontrol etmeniz gerektiğine, birisi hakkında kararlar verirken çok düşünmenize, arkadaşlarınızın sayısında eksilmeye alamet eder. Etrafınızdaki size yakın davranan kişilere daha hoşgörülü olmalısınız.

Rüyada Beddua Eden Birisini Görmek

Yukarıda yazdıklarımızın tam tersi şekilde yorumlanan bu rüyada para sıkıntınızdan kurtulmaya, sağlık sorunlarınız varsa düzelmeye alamet eder. Rüyada beddua eden birini görmek, başarılı bir yaşam sürmeye, yeni iş kollarına atılarak maddi anlamda rahatlamaya, güç sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Beddua Duymak

Stresli, moralsiz zamanlar geçirmeye, hatalarınızın karşılığını bir şekilde görmeye, hiç hakkınız olmadığı halde başkalarına zarar vermeye ve onlardan intizar almaya delalet eder.

Rüyada Anneden Beddua Almak

İyi bir insan olmayacağınıza, etrafınızda sizi kimsenin sevmeyeceğine, yoldan çıkıp çok yanlış kişilerle kötü işler yapmaya alamet eder. Rüyada annenin beddua okuması, günahkar birisi olma manasına da gelmektedir.

Rüyada Babadan Beddua Almak

Rüyada babanın beddua etmesi, kişinin farkında olmadan kendisini ve ailesini üzecek bir hata işleyerek çevresini ve sevdiklerini zor durumda bırakacağına işarettir.

Ibn-i Şirin (RA) demiştir ki: Bir şeye intizаr edildiğini görmek, keder ve gаmdır, iyi bir şeye intizаr edildiğini görmekte beis yoktur. Fenа bir şeye intizаr hаyır değildir. Bаzı rüyа tаbircileri, bir ise intizаr eylediğini gören, uzun emel sаhibi olur, demişlerdir.

Rüyada Lanetlenmek Görmek

Rüyada lanetlendiğini görmek, rüya yorumcuları tarafından iyi şekilde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin başına olmadık işlerin geleceğine, sıkıntılı zamanlar geçirmesine alamet eder. Ayrıca etrafınızda olan insanlardan sizin iyiliğinizi istemeyen biri olduğuna ve onun yüzünden başınızın belaya gireceği işler yapacağınıza delalet eder. Yaptığınız işlerde eskisi verim alamayacağınızı kısmetinizin kapanacağını belirtir.

Rüyada Lanet Okumak

Rüyada birine lanet okuduğunu görmek, becerilerinden ve işinin ehli birisi olduğundan dolayı herkes tarafından aranılan birisi olmaya, maddi kazancının artmasına, sorunların bitip mutluluğun başlamasına işarettir. Lanet etmek de yine aynı manaya gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir