RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zaman Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 06.09.2020 09:22

Rüyada Zaman Görmek

Bir işin olduğu yada oluşacağı süreyi ifade eden bir durum olan zaman rüyada görülürse dinin gereklerini yerine getirecek insan olmaya işarettir. Rüyada zaman görmek, iyi insan olmaya, küçüklerin sevip büyüklerine saygı duyan birisine, hayırlı işler yapmaya alamet eder.

Rüyada görülen zaman, Allah(c.c) katında takdir edilen şeylere ve bunların tecellilerine, zaman saymak ömrün kısalığına yahut dünyalık bir beklentiye kendini kaptırmaya, Takvim, zaman periodunda insanın elde edeceği müspet ya da menfi kazançlara, Takvimden bir yaprak koparmak, vaat edilen şeye bir gün daha yaklaşmaya ve fırsatları kaçırmamak için uyanık olmak gerektiğine delalet eder.

Bir kimse rüyada, gece ve gündüzden bir saatlik bir zaman kavramı görse, o zaman miktar altın ve gümüşlere nail olur. Rüyada eserde varid olan cuma vaktindeki saat gibi duanın kabul edileceği saati görse, kötülüklerin ve yaramaz şeylerin gitmesine, fakirin zenginliğine ve sözü yerine getirmeye delalet eder.

Rüyada Zamanın Durması

Kişinin rüyasında zamanın durduğunu görmesi, psikolojisinin iyi olmayacağına, kendisini yıpratacak ruhsal açıdan zor durumda bırakacak gelişmelerin yaşanacağına, olduğu durumdan memnuniyetsizliğine alamettir.

Rüyada zaman görmek, duaların kabul olmasına, uzaklardan gelecek olan iyi haberlere, çabalarının sonucunu almaya ve mutlu mesut bir şekilde yaşam sürmeye yorumlanır.

Rüyada Zamanda Yolculuk Yapmak

Kişinin rüyasında zaman yolculuğu yaptığını görmesi, işlerin yolunda gitmesine, başarılı birisi olmaya, çevresine yardım eden etrafı tarafından sevilen birisi olmaya delalettir.

Rüyada Zaman Makinesi Görmek

Kişinin zaman makinesi görmesi, geçmişiyle olan pişmanlıkları, yakında başınıza gelecek olan bir belayı, üzülmeyi, kötü günler geçirmeyi ifade eder.

Rüyada zaman makinesi görmek, bazı yorumculara göre hem iyi hemde kötü olarak ifade edilmiştir. Başınıza gelecek olan bir belayı yada hayırlı bir şeyi ifade eden zaman makinesi, size uyarı niteliğinde olduğu için dikkat etmeli ileriye yönelik adımlar atmalısınız.

Rüyada Zaman Belirtmek

Rüyada zaman belirtmek, yeni girişimlerde bulunmaya, sorunların çözüme kavuşup feraha çıkmaya, yaptığı işlerde başarıya yakalamaya, bir türlü yenemediği şanssızlığının ortadan kalkacağına yorumlanır.

Habersi.com / Rüya Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir