RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaygara Görmek

Son Güncelleme: 03.09.2020 09:29

Yorumuna geçmeden önce yaygara ne demek açıklamaya çalışalım ve daha sonra geçelim konumuza. Yaygara, önemsiz bir şeyi bahane edip yüksek sesle bağırıp çağırmaya denir. Rüyasında bir kişi yaygara yaptığını görürse yada başkasının yaptığını görmesinin anlamı ve yorumu nedir açıklamaya çalışalım.

Bu rüya konunun kendisi gibi negatif anlamlar içerir nasıl mı? Boş işlerle uğraşacağınızı, etrafınızdaki insanların size sıkıntılar vereceğini, yaptığınız her işte zarara uğracağınızı belirtmektedir. Daha fazla detaya geçelim o zaman.

Rüyada Yaygara Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yaygara yapan insanları iyi bir şekilde görmeniz; şeref ve yüceliğe erişmeye ve mülk sahibi olmaya, başarı ve üne, yönetici için üst makam ve geniş imkanlara, tanımadığı kimselerle yaygara yapmak insanlarla rahat iletişim kurmaya, tanıdık kimselerle yaygara yapmak, anlaşma ve kaynaşmaya, konuşma güçlüğü çeken bir kimsenin rüyada yaygara yaptığını görmesi, mahkemesi olanın delil ve şahit bulamamasına, diğerleri için çevresine yük olmaya, rüyada yabancı dilde yaygara yaptığınızı görmek, geniş alanlara yayılan şöhrete ya da geniş boyutlu iş ve imkanlara delalet eder.

Boş ve gereksiz, faydasız işlerle meşgul olmaya, kimseye faydası dokunmayan kimselerle arkadaşlık edeceğinize, ticaretle uğraşıyorsanız, kazancınızın az olacağına, sanatkar iseniz, başarısız olacağınıza, toplumda iyi bir isimle anılmayacağınıza delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir