RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yalamak Görmek

Son Güncelleme: 14.09.2020 22:31

Burada açıklamasını yapacağımız şeyin başlığını gören kimse yanlış anlayabilir. Rüyasında birisinin yiyecek türü şeyleri yada yenmeyen türden şeyleri yalamasının anlamı ve yorumu nedir burada açıklamaya çalışacağız.

Burada maddeler halinde rüyanızda yalamakla alakalı ne gördüyseniz hepsinin açıklamasını ve yorumlarını sizlere aktaracağız. O yüzden ilk paragrafı okuyup ayrılmayın çünkü alt taraflarda devamları olduğu için önemli.

Rüyada Yalamak Görmek Ne Anlama Gelir?

Güzel ve helal olan bir şeyi yalamak süs ve takı eşyasına, ev harcamalarını kısmaya yahut az bir rızk elde etmeye delalet eder.

Rüyada su veya süt ve buna benzer şeyi yalamak çoluk-çocuğun nafakasını azaltmaya veya cüz’l bir kazanca işarettir. Bazen de rüyada güzel ve helal şeyi yalamak, mücevherattan veya insan üzerine asılan nefis şeylere işarettir.

Rüyada birinin sizi yaladığını görmek

Sizin sevmeyeceğiniz türden insanlar tarafından huzursuz edileceğinize ve sıkıntılar çekeceğinize ayrıca zorlukların sıkıntıların sonucunda feraha kavuşmaya delalet eder.

Rüyada yüzün yalanması ne demek

Yalanan kişi bir bayansa, o kişi için adından kötü şekilde bahsedileceği, çeşitli sıkıntılar çekeceğine, aşkta istediğini bulamayacağına, kötü insanlara denk geleceğine, yanlış şeyler yapacağına yorumlanır.

Yalanan kişi erkek ise o zaman, iş hayatında ve özel hayatında başarısızlıklar yakasını bırakmayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada kadının avret yerini yalamak

Hayatındaki sorunların biteceğine ve sorunsuz hayat süreceğine, mutluluğu yakalayacağına, istediği paraya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada cinsel organının yalandığını görmek

Çeşitli zorluklardan ve çekilen eziyetlerden sonra sıkıntıların biteceğine, evli olanlar için güzel günlerin sizi beklediğine, hayırlı haberler alınacağına, maddi olarak sizi zorlayan birisinden kurtulmaya işarettir.

Rüyada bal yalamak ne demek

Bekar için iyi bir nişan süreci ve evliliğe, evliler için ise ele geçecek helal rızka işaret eder. Yine rüyada bal yalamak zenginliğe işarettir. Rüyada bekar birinin bal yaladığını görmesi evleneceğine delalet eder.

Rüyada dondurma yaladığını görmek

Bolluk ve berekete, rahatlığa, kazanca ve zenginliğe işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin işlerinin güzel bir düzende ilerleyeceğine, maddi kazancının bol ve devamlı olacağına, lüks ve rahatlık içinde yaşayacağına, zenginliğe kavuşacağına ve keyfinin yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada tuz yalamak görmek

Zahmetle birlikte istediği itibara, sıkıntı çekerek kazandığı daha sağlıklı bir hayata, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen mutluluğa, zorlukları aşarak hayalini kurduğu servete, başarısızlıktan sonra umduğu temiz rızka yorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir