RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Usta Görmek

Son Güncelleme: 04.09.2020 16:59

Rüyada Usta Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir işin bütün yönlerini bilen ve yanında kimse olmasa bile kendi başına yapabilecek olan kişiye denen usta rüyada görülürse birbirinin ters anlamları olan iki şeye göre yorumlanır. Rüyada usta görmek, görülen kişinin bir işinin olup olmamasıyla alakalı olarak yorumu değişen bir rüyadır. İşi olan ve çalışan bir usta bereketin zenginliğin sembolüyken, herhangi bir işte çalışmayan boş duran bir usta fakirliğin ve kötü günlerin sembolüdür.

Tabirciler bu rüya için iyi yorumlar yapsa da çok azda olsa bazıları geçim sıkıntıyla sıkıntılı zamanlar geçireceğini söylemişlerdir. Rüyada görülen usta, uzun vadede çekilecek olan sıkıntıların habercisi olacağı için rüya sahibi harcamalarında dikkatli davranmalı adımlarını ona göre atmalıdır.

Kötü günler için mutlaka kenara para ayırmalı, kimseden yardım alamadığı bu zor zamanlarda onları kullanmalıdır. Şimdi rüyada usta görmenin anlamını maddeler halinde açıklayalım.

  • 1. Çalışan usta zenginliğin belirtisidir.
  • 2. Boş duran çalışmayan usta fakirliğin habercisidir.
  • 3. Sıkıntılı günler geçirmek.
  • 4. Geçim sıkıntısı çekmek.
  • 5. Sabırlık olmak.
  • 6. Küskünleri barıştırmak.

Rüyada usta görülmesi, kavgalı olan yada küs olan birilerinin arasını bulmaya onları barıştırmaya işaret eder. Küslüklerin son bulmasına kısaca insanları doğru yoldan

Rüyada Usta Olduğunu Görmek

Rüyada usta olmak, kendisinden bilgileri daha üstün olan birisiyle karşılaşmaya ve ondan çok fazla şey öğrenmeye yorumlanır. Yapacağı işlerle herkesin takdirini kazanacağına kendisine çokça dua edileceğine işarettir.

Rüyada usta görmek, rüyayı görenin kalbinin temizliğine ve saflığına alamettir. İçinde asla kötü düşünceler olmayan herkese safça sırf iyilik yapmak için yaklaşan biri olmaya delalettir.

Rüyada Usta Çalıştırmak

Rüyada usta çalıştırdığını görmek, şimdiye kadar edindiği bilgileri ve ustalığını kullanarak kendisine yeni bir kuracağına, büyük kazançlar elde etmeye, yardıma ihtiyacı olanlara yardım edeceğine, hastaysa şifayı bulacağına, dualarının kabul edileceğine işaret eder.

Şimdiye kadar çeşitli sebeplerden dolayı başına gelen zararlardan kurtulmaya, maddi sebeplerden dolayı yaşadığı sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Ustayla Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada ustayla kavga etmek, hayatındaki tüm olumsuzlukları, kavgaları, tartışmaları geride bırakarak, yapacağı işlerde başarıyı yakalayıp zengin olmaya, maddi sıkıntılardan uzak bir hayata alamet eder.

Rüyada Ustaya Sarıldığını Görmek

Rüyada ustaya sarılmak çekilen cefaların ve dertlerin kendisinden daha deneyimli birisi tarafından karşılanacağına ve kişiye parasal yönden yardım edileceğine alamet eder. Birisi sizin tüm sıkıntılarınızı hafifletecek ve size yardım elini uzatacak demektir.

Rüyada Tamirci Ustası Görmek

Rüyada tamirci ustasını görmek ailesine eşine ve çocuklarına hayırlı bir insan olmaya, kendisine yetecek kadar maddi kazancının olup bu konuda zorlanmayacağına yorumlanır. Mutlu bir hayat sürüp, eskiden olduğu makamdan daha yüksek bir makamda kariyerinin yükseleceğine alamettir.

Rüyada Usta İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada usta ile konuşmak, mümkün değil ben bu işi yapamam dediğiniz, size çok zor gelecek bir işi kolaylıkla yapacağınıza, önünüzdeki engelleri aşıp hayallerinize ulaşacağınıza yorumlanır. Ustayla konuşmayı kısaca söylemek gerekirse imkansız gibi görünen şeylerin kolaylıkla yapılacağına yada aşılacağına işarettir.

Rüyada Ustanın Çalıştığını Görmek

Birisinin rüyasında bir ustanın çalıştığını görmesi, o kişi için zenginliğin ve bereketin alametidir. Bazıları ise bu durumu biraz farklı yorumlayarak, birisinin tecrübesini size aktaracağını belirtmişlerdir.

Rüyada İnşaat Ustası Görmek

Rüyada görülen inşaat ustası, şimdiye kadar var olan sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup mutlu bir yaşam sürmeye delalet eder. Hoşunuza gidecek sizinde sevineceğiniz gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Marangoz Ustası Görmek

Rüyada marangoz ustasını gördüyseniz, yüzünüzün güleceğine, devamlı kafanızı yoran ve ne yapacağım diye düşündüğünüz sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Bunlardan başka bir ustanın bir evi yıktığını görmek, o evin bulunduğu mahalde bir kargaşalık çıkacağına; bir evi yaptığını, bir duvarı ördüğünü görmek ise, o yer halkının bolluk ve mutluluk içinde bulunduklarına delalet eder. Bazen yolculuk ve geçim hususunda tereddüt etmeye ve başkasının üzüntü ve kederini almakla beraber sabır ve sebat etmeye işarettir.

Habersi.com / Rüyada Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir