RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Tiksinmek Görmek

Son Güncelleme: 15.09.2020 04:27

Rüyada Tiksinmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tiksindiğini görmek, kişinin kendisi için çok hayırlıdır. Yaşamın bu zor koşullarının onu kısa zamanda zorluklara karşı olgunlaştıracağına, iyiyi kötüyü ayırmada doğruyu bulacağına, işinde uzmanlaşmaya işarettir.

Rüyada tiksinmek, zorluklarla baş etmeye, pes etmeyip istediklerini elde edene kadar savaşmaya, vereceği kararların onun yolunu açacağına, mesleğinin doruklarına çıkıp sayısız teklif alacağına alamet eder.

Rüyada Tiksinip Kusmak veya Öğürmek

Rüyada tiksinerek kusulması ve öğürülmesi durumu ailevi sorunlara işaret eder. Kişinin ailesiyle alakalı kavgaların başlamasına ama işlerininde tam zıttı şekilde yolunda gitmesine yorumlanır. Çevrenizde yaşanan olayların sizi etkilemesine ve bunun sonucunda üzülmeye, psikolojik açıdan sıkıntılı zamanlar geçirmeye delalet eder.

Rüyada tiksinmek görmek, sizin hiç tasvip etmediğiniz bir olayın başınıza geleceğine yada tanıdığınız bir başkasının böyle bir olay içerisinde olacağına alamettir. Sıkıntılı kötü günlerin habercisidir.

Rüyada Yemekten Tiksinmek

Rüyada tiksinerek yemek yemek, işlerinin yoluna girip sorunların kolaylıkla halledilmesine, hanesinde güzel mutlu günlerin olmasına, bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya, kazancının önemli ölçüde artması anlamına gelir.

Rüyada Kediden Tiksinmek

Rüyada kediden tiksindiğini görmek, kişinin hayatında yapılacak olan değişikliklerin işaretidir. Her gün sıradan yapılan rutinlerin değişeceğine, arkadaşlarının değişmesine, güvendiklerinin yerini başkalarının almasına delalettir.

Rüyada Fareden Tiksinmek

Kişinin kendisine faydalı olan gibi gördüğü şeylerin yada insanların aslında gerçek yüzlerini göreceğine, hayatının bu yüzleşme ile başka bir evreye geçeceğine alamet eder. Bu yüzleşmeyi de başına gelecek bir olayla fark edeceğinin işaretidir.

Rüyada Bir Şeyden Tiksinmek

Rüyada herhangi bir şeyden tiksindiğini görmek, sıkıntılarına dertlerine derman olacak olayların yaşanmasına alamettir. Gelecek için umut vaat edecek günlerin yakında kişiye geleceğine, ters giden durumların düzelip her işinin yoluna girmesine delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir