RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Tekme Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 04.09.2020 16:26

Rüyada görülen tekme ne anlama gelir? Kişinin düşüp düşmemesi yada kendisine mi başkasına mı olduğuna göre anlamı değişen rüyada tekme atmak ne demek? Birisi rüyasında tekme yediğini görürse bunun açıklaması ve yorumu nasıl yapılır?

Yaşadığımız yada aklımızda yer edinmiş düşünceleri rüyalarımızda oldukça fazla görürüz ve bunlar bizim isteğimiz dışında gelişir. Rüya içerisinde bu rüyanın da görülmesi işte böyle bir şeydir ve burada sizleri tatmin edecek şekilde bilgileri bulacaksınız.

Rüyada tekme görmek, kişinin yardımsever birisi olduğuna, etrafta muhtaç gördüğü kişilere karşı kayıtsız kalamadığına ve yardım ettiğine işarettir. Çok iyi tanıdığı birisinin yanlışını görecek ve onunla bu yüzden bir tartışma yaşayacak şeklinde yorumu yapılmıştır. Bu rüyayı gören içinde Allah(c.c) korkusu taşıyacağına, ahlaklı bir kimse olacağına ve bu yoldan ayrılmamaya dikkat edeceğine delalet eder.

Rüyada tekme vuran insanların genelde zeki oldukları söylenir çünkü aklı sayesinde hareket ettikleri için yanlış işlere girmeyeceklerine devamlı doğru yolda ilerleyeceklerine alamet eder.

Rüyada Tekme Atmak

Kişinin yaptığı bir işten dolayı çok pişman olacağına ve bunu düzeltmek için çareler arayacağına işarettir. Rüyada tekme attığını görmek, bu yaptığı fiilden dolayı kendisinin zarar göreceğine, üzüleceği gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntılı süreçleri zor atlatacağına delalet eder. Bir başka yorumcu ise, birisine yardım etmek olarak bu rüyayı tabir etmiştir.

Eğer kişi tekme attığı kişiyi tanıyorsa o kişiyi üzecek hareketlerden kaçınmalıdır çünkü kendisi tarafından ona bir haksızlık yapılacak ve durumdan dolayı rüyayı gören zat çok pişman olacak demişlerdir.

Rüyada Tekme Yemek

Uyarı manasına gelen rüyalar vardır ya işte onlardan bir tanesi de bu şekilde görülen rüyalardır. Çünkü rüyada tekme yediğini görmek, kendisine atan kişi tarafından bir musibet geleceğine, hoşlanmadığı bir işe bulaşacağına, sonunda kafasını duvarlara vuracağı bir işe kalkışacağına işarettir. Ayrıca o kişi yüzünden para kaybetmeye ve fakir olmaya alamet eder.

Fakat bu rüyada şöyle bir durum vardır. Eğer size tekme vuranı tanımıyorsanız yada sadece ayak görünüyor başka bir şey görünmüyorsa o zaman işlerinizde dikkatli olup, israf etmemeye çalışmalısınız. Bir hayvan tekmesi de musibetle yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir