RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Sperm Görmek

Son Güncelleme: 04.09.2020 07:12

Nasıl gördüğünüzün önemli olduğu rüyada sperm görmek, görüldüğü durum itibari ile anlamı değişen bir rüyadır. Başı ve kuyruğu olan, hareketli erkeğe ait hücrelere sperm adı verilmektedir.

Rüyada Sperm Görmek Ne Anlama Gelir?

Genel itibari ile iyi olarak yorumlanan, işlerin açılmasına, para kazanmaya, evlat sahibi olmaya, hoşunuza gidecek sizinde zevk alacağınız çok büyük paralar kazanacağınız işlere gireceğinize işaret etmektedir. Rüyada sperm görülmesi mutluluğa, her zaman hayali kurulan isteklere kavuşmaya işarettir.

Ardı arkası kesilmeyecek şekilde işlerinin yolunda gidip, her işini de hakkıyla vermeye, evinde bereket olmasına, maddi olarak sizi tatmin edecek paralar kazanmak demektir.

Rüyada Sperm Yutmak

Son zamanlarda çok fazla görülen rüyada sperm yuttuğunu görmek, yukarıda saydıklarımızın tam tersi olacak şekilde parasını çar çur etmeye, işlerinin azalmasına maddi sıkıntı çekmeye, geçimini sağlamak için başka kazanç kapıları aramaya delalet eder. Bir uyarı niteliğinde olan rüyada sperm yemek, rüyayı gören için dikkatli olması konusunda uyarı niteliği taşır..

Rüyada Sperm Kokusu Duymak

Gerek iş çevresinde gerekse aile hayatında yeni gelişmelerin olacağına işarettir. Rüyada sperm kokusu alınması, huzurun bozulmasına, hedeflerine kavuşmak için yeni iş imkanlarına kavuşmaya, çok sevineceği durumların olacağına delalet eder.

Rüyada Sperm Bulaşması

Rüyada vücudun herhangi bir yerine yada elbiseye sperm bulaştığını görmek, hiç beklemediği birisinden ummadığı çok zor olduğu dönemde yardım alacağına delalet eder. Aldığı bu yardım şansının açılmasını sağlayacak, sıkıntılardan kurtularak mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Sperm Fışkırdığını Görmek

Rüyada sperm fışkırması, kazancında aşırı şekilde artış olmasına, gelirlerinin katlanarak çoğalmasına, eline yüklü miktarda para geçmesine delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir