RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Sinirlenmek Görmek

Son Güncelleme: 18.09.2020 00:14

Rüyada Sinirlenmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Aşk hayatınızda ve işte birtakım zorluklarla karşı karşıya kalacaksınız. Düşmanlarınızın saldırısına bile uğrayabilirsiniz. Sinir küpü olan birini görmek akılsız ve hisleriyle hareket eden ve bundan zararlı çıkan kimseye, Bir şeye sinirlendiğini görmek, can sıkıcı bir duruma delalet eder.

Rüyada öfkesini yutmak “Öfkesini yutanlar insanlar (in kusurlarını) dan, afv ile geçenlerdir.” (Ali İmran a.134) mealindeki ayet gereğince rüya sahibinin güzel bir şekilde övülmesine ve ailesinden başka kimselere hayır ve ihsanda bulunmaya işarettir.

Rüyada birine sinirlenmek rüya sahibi için pek hayırlı yorumlanmaz. Eğer haklı bir sebepten dolayı sinirleniyor ise işlerinin yolunda gideceğine, sıkıntılarının ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüya sahibinin moralinin bozulacağına, motivasyonunun düşeceğine ve neşesinin yerle bir olacağına, sinirden mide ve baş ağrılarının oluşacağına yorulur. Musibetlerden dolayı ruhsal ve maddi sıkıntılara giren rüya sahibinin, uzun süre bu sıkıntılarla baş etmek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada sinirlenmek, kişinin kontrolünü kaybetmesi veya sinir krizi geçirmesi rüya yorumcularına göre pek hayırlı yorumlanmaz. Kişinin iş hayatında işlerinin yolunda gitmeyeceği demektir. Rüya sahibinin uzun bir aradan sonra tekrardan tatile çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada hiddetlenmek Ebu Sait El-Vaiz’e göre: O kimsenin isinin karışmasına ve malinin kaybolmasına delalet eder. Dünya için bir insana hiddetlendiğini gören, dinde ihmalkardır. Allah (c.c) için hiddetlendiğini gören, hayır ve iyiliğe erer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir