RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Sıcaklık Görmek

Son Güncelleme: 14.09.2020 03:49

Bir cismin sıcak olmasının değerini belirten yani sıcaklığının derecesini anlatan sıcaklık rüyada görülürse ne anlama gelir? Rüyada sıcak görmek ne demek?

Bu rüya sıcaklığın kışın yada yazın görülmesiyle beraber sizi ne kadar etkilediği ve size ne hissettirdiğine bağlı olarak yorumu değişen bir rüyadır. Rüya içerisinde kışın çok sıcaklık hissediyorsanız ve size hoşluk veriyor ve güzel geliyorsa varlık içinde yaşamaya, mutluluğu bulmaya işarettir. Yaz mevsiminde sıcaklık görmek ise, üzüntülü bir hal içerisinde olmaya ve kedere düşmeye delalet eder.

Rüyada sıcak görmek, görülen nesne ile yakından ilişkilidir. Yiyecek ve içeceklerin sıcak olduğunu görmek zorlukla kazanılan rızka, bereketsizliğe yahut haram kazanca, Sıcak şey yemek ya da içmek üzüntü ve kedere; Hastanın kaplıcada sıcak su içtiğini görmesi şifa bulmasına delalet eder.

Rüyasında elini yakmayan sıcak bir şeyi tutan kişi bir kısmet alır. Yiyecek ve içeceklerden sıcak bir şey görmek, fazla meşakkatli rızka işarettir. Bazen de, haram kazanç ve bereketi iptal etmeye işarettir. Bir kimse bir ölüyü sıcak su ile yıkadığını veya sıcak suyu içtiğini görse, o ölünün cehennemde olmasına işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir